پوستیژ یا همان کلاه‌گیس نوعی پوشش برای سر است که از جنس موی طبیعی انسان و یا الیاف مصنوعی ساخته می‌شود. استفاده از پوستیژ در تاریخ بشر ریشه دارد و از دیرباز در فرهنگ‌های گوناگون استفاده از آن محبوبیت داشته است. مصریان باستان علاقه زیادی به پوستیژ داشتند و زنان و مردان موهای سر خود را تراشیده و از پوستیژ استفاده می‌کردند. در حال حاضر نیز در برخی کشورهای دنیا، افراد در برخی مشاغل و سمت‌های خاص مانند قضاوت از پوستیژ استفاده می‌کنند. تنوع طلبی و انگیزه‌های زیبایی‌شناختی از جمله موارد دیگری است که این روزها مشاهیر را به پوستیژ علاقه‌مند کرده است.

پوستیژهای مو موبا

پوستیژ راهی آسان برای مقابله با ریزش مو

جدا از علایق‌‌ شخصی و هنجارهای اجتماعی برای مصرف پوستیژ، اصلی‌ترین کاربران پوستیژ بیماران مبتلا به آلوپسی آره‌آتا، آلوپسی توتال، آلوپسی یونیورسال و دیگر بیماری‌های موجب ریزش مو هستند. عوارض داروهای شیمیایی مانند شیمی‌درمانی نیز که ریزش مو در پی دارد، بیماران را به استفاده از پوستیژ سوق می‌دهد.

پروتز موی زنانه

پوستیژ موبا

پوستیژ مو موبا می‌تواند گزینه‌ای عالی برای افرادی که به دلایل مذکور بخشی و یا تمام موهای خود را از دست داده‌اند، باشد. این پوستیژها از جنس موی طبیعی دارای کوتیکول ساخته شده است و ظاهر طبیعی آن امکان تشخیص موی فرد با پوستیژ را به حداقل می‌رساند. استفاده از مواد طبیعی در ساخت پوستیژهای موبا مصرف آن را برای بیماران حساس به آلرژی‌های پوستی آسان ساخته است. قیمت ارزان، تنوع بی‌نظیر و کیفیت بالای از ویژگی‌های اصلی پوستیژ موبا محسوب می‌شود.

با استفاده از پوستیژ می‌توانید به راحتی و بدون دردسر استفاده از دستگاه‌های حرارتی و مواد شیمیایی که منجر به از بین رفتن تارهای طبیعی موی انسان می‌شود، استایل‌تان را برای مناسبت‌های مختلف تغییر دهید. مجموعه موبا به منظور تامین نظر کلیه سلایق و علایق بیش از یکصد مدل پوستیژ در طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون ارائه می‌کند و به شما امکان می دهد مطابق با فرم صورت، رنگ و بافت موهای طبیعی خود بهترین پوستیژ مو را انتخاب کنید.

پوستیژهای موبا در اندازه‌های گوناگون عرضه می‌شود و نصب آن‌ها بسیار ساده است. این امر فرآیند نصب و جداسازی پوستیژ در زمان‌ و مکان‌های مختلف را برای مصرف‌کننده آسان می‌سازد.