کاشت مو بهتر است یا ترمیم مو؟

کاشت مو بهتر است یا ترمیم مو؟ 2048 2048 موبا

کاشت یا ترمیم مو؟

کاشت مو شبیه یک انقلاب در زیبایی به نظر می‌رسد. اما به خاطر داشته باشید این روش برای تمام افراد مناسب نخواهد بود. برای به‌دست آوردن نتیجه مورد نظر از روش کاشت مو، باید از شرایط خاصی برخوردار باشید.

اما چه چیزی شما را به یک گزینه مناسب برای کاشت مو تبدیل می‌کند؟

سن: ممکن است ریزش مو در آقایان از سن 18 سالگی شروع شود و نگرانی برخی افراد را برانگیزد. البته ریزش مو به تنهایی دلیل مناسبی برای کاشت مو نخواهد بود. اگر هنوز 30 سالگی را پشت سر نگذاشته‌اید، ریزش موی شما هنوز غیرقابل پیش‌بینی است و امکان تغییر طرح ریزش آن وجود دارد. این امر بر روی ثبات کاشت موی شما در آینده تاثیرگذار خواهد بود و روند جراحی را تغییر می‌دهد.
تراکم مو: این امر یکی از مهم‌ترین عوامل در کاشت مو است. گروهی از مردم گمان می‌کنند کاشت مو می‌تواند برای هر شخصی، حتی افراد فاقد مو، کاربرد داشته باشد. اما برای یک کاشت موی موفق شما به میزان قابل توجهی تراکم مو نیاز خواهید داشت.
سلامت عمومی: اگرچه کاشت مو به عنوان یک جراحی کوچک مطرح می‌شود، با این وجود همچنان خطرهای جزئی شما را تهدید می‌کند. بنابراین باید از سلامت عمومی برخوردار باشید. بهتر است افراد بالای 45 سال قبل از اقدام به کاشت سلامت عمومی بدن، به خصوص قلب، را بررسی کنند.

آیا جایگزین دیگری برای کاشت مو وجود دارد؟

اگر به خاطر هر یک از دلایل مذکور به این نتیجه رسیده‌اید که شما گزینه‌ی مناسبی برای کاشت مو نیستید و یا هنوز برای این کار آمادگی ندارید، روش‌هایی همچون استفاده از پروتز موی طبیعی انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود . پروتزهای مو موبا از جنس موی طبیعی انسان و دارای کوتیکول است . به همین جهت تشخیص آن از موی طبیعی دشوار خواهد بود. استفاده از پروتز به گروه سنی یا جنس خاصی محدود نمی‌شود و تنوع مدل و رنگ آن‌ها نیز چشمگیر است.

برای کسب اطلاعات و مشاوره با ما در تماس باشید.

ظاهری طبیعی با موبا  موبا بهترین ترمیم مو ایران

🌏«جهان قلمرو زیبایی توست»🌏

☎ برای مشاوره تلفنی با کارشناسان موبا هم‌اکنون اقدام کنید:
۰۳۱-۳۳۱۲۳

کانال تلگرام شرکت آرایشی و بهداشتی موبا

صفحه اینستاگرام موبا

وب‌سایت موبا

Rate this post