کاشت مو یا ترمیم مو؟

کاشت مو یا ترمیم مو؟ 2048 2048 موبا

کاشت یا ترمیم مو؟

اگرچه کاشت مو شبیه یک انقلاب در زیبایی به نظر می‌رسد، باید به خاطر داشته باشید این روش برای تمام افراد مناسب نخواهد بود و برای به دست آوردن نتیجه مورد نظر، باید از شرایط خاصی برخوردار باشید.

اما چه چیزی شما را به یک گزینه مناسب برای کاشت مو تبدیل می‌کند؟

سن: ممکن است ریزش مو در آقایان از سن 18 سالگی شروع شود و این امر به واقع نگرانی برخی افراد را برمی‌انگیزد. البته ریزش مو به تنهایی دلیل مناسبی برای کاشت مو نخواهد بود. اگر هنوز 30 سالگی را پشت سر نگذاشته‌اید، در نظر داشته باشید ریزش موی شما هنوز غیرقابل پیش‌بینی است و امکان تغییر طرح ریزش آن وجود دارد. این امر بر روی ثبات کاشت موی شما در آینده تاثیرگذار خواهد بود و روند جراحی را تغییر می‌دهد.

تراکم مو: این امر یکی از مهم‌ترین عوامل در کاشت مو است. گروهی از مردم گمان می‌کنند کاشت مو می‌تواند برای هر شخصی، حتی افراد فاقد مو، کاربرد داشته باشد. اما برای یک کاشت موی موفق شما به میزان قابل توجهی تراکم مو نیاز خواهید داشت.

سلامت عمومی: اگرچه کاشت مو به عنوان یک جراحی کوچک مطرح می‌شود، با این وجود همچنان خطرهای جزئی شما را تهدید می‌کند، لذا باید از سلامت عمومی برخوردار باشید. بهتر است افراد بالای 45 سال قبل از اقدام به کاشت سلامت عمومی بدن، به خصوص قلب، را بررسی کنند.

آیا جایگزین دیگری برای کاشت مو وجود دارد؟

اگر به خاطر هر یک از دلایل مذکور به این نتیجه رسیده‌اید که شما گزینه‌ی مناسبی برای کاشت مو نیستید و یا هنوز برای این کار آمادگی ندارید، روش‌هایی همچون استفاده از پروتز موی طبیعی انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. پروتزهای موی موبا از جنس موی طبیعی انسان و دارای کوتیکول است، به همین جهت تشخیص آن از موی طبیعی دشوار است. استفاده از این محصول به گروه سنی یا جنس خاصی محدود نمی‌شود و تنوع مدل و رنگ آن‌ها نیز چشمگیر است.

🌏«جهان قلمرو زیبایی توست»🌏

☎ برای مشاوره تلفنی با کارشناسان موبا هم‌اکنون اقدام کنید:

۰۳۱-۳۳۱۲۳

چگونه پروتز متناسب با فرم چهره انتخاب کنم؟

کانال تلگرام شرکت آرایشی و بهداشتی موبا

صفحه اینستاگرام موبا

Rate this post