ترمیم مو
پروتز مو

ترمیم مو چیست

ترمیم مو به عنوان یک راه حل می‌تواند برای افرادی که دچار ریزش مو و یا کم پشتی مو شده‌اند مفید باشد. بدیهی‌ست داشتن موهای طبیعی و سالم حق تمام انسان‌ها است. با این وجود متاسفانه برخی افراد به دلایل روحی و جسمی موهای خود را از دست می‌دهند. اما نباید اجازه داد این اتفاق، روحیه و اعتماد به‌نفس انسان را از بین ببرد. با استفاده از روش‌های نوین ترمیم مو، این شانس وجود دارد که در مدت کوتاهی دوباره موهای از دست رفته به شرایط مشابهی بازگردد. بنابراین اگر از دیگر روش‌ها نظیر کاشت مو و جراحی و البته هزینه‌های بسیار زیاد آن هراس دارید و در ضمن با مشکل ریزش مو، کم پشتی مو و یا طاسی دست‌وپنجه نرم می‌کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از پروتز مو موباست.

در این روش به جای جراحی و کاشت تارهای مو بر روی پوست سر، تارهای مو طبیعی بر روی یک بیس نازکِ ساخته شده از جنس نانو به اسم پروتز مو قرار گرفته و به وسیله گیره‌های مخصوص یا چسب‌ کراتینه گیاهی بر روی سر نصب می‌شود. پروتز مو ظاهری بسیار طبیعی دارد و تشخیص آن از موی انسان دشوار است. استفاده از روش‌های ترمیم مو هیچگونه محدودیتی برای انجام فعالیت‌های روزانه ایجاد نمی‌کند و فرد می‌تواند با خاطری آسوده به امور خود بپردازد . عوامل متعددی مانند شرایط ریزش مو، سبک زندگی و ثبات مو، در انتخاب روش ترمیم مو مناسب موثر است.

پیش از خرید پروتز مو به صورت رایگان با کارشناسان موبا صحبت کرده و نمونه‌ها و مدل‌های متفاوت پروتز مو را امتحان کنید. گاهی یک مشاوره ساده می‌تواند تحولی بزرگ در زندگی روزمره شما پدید آورد.

محصولات ترمیم مو موبا

barbershop-icon

اکستنشن مو

اکستنشن‌ مو از جنس موی طبیعی دارای کوتیکول‌ است که با بهترین کیفیت تولید شده و از این رو از موی خود فرد قابل تشخیص دادن نیست و همچنین می‌توان آن‌ را شست، اتو و سشوار زد و شانه کرد. اکستنشن‌ها در اندازه‌ها، رنگ‌ها و همچنین در انواع گوناگون موجود هستند. برخی از انواع اکستنشن‌ مو  عبارتند از بافتی (گره‌ای)، میکرولوب و تکه‌ای (متصل به هم). ترمیم مو می‌تواند به معنای ترمیم بخشی از مو باشد و لزومی ندارد همه قسمت‌ها به طور کامل ترمیم مو گردد. اکستنشن مو در ابعاد و کیفیت‌های گوناگون و البته با قیمت‌های متفاوتی در اختیار مشتریان موبا قرار دارد.

barbershop-icon

پروتز مو

پروتز مو از جنس موی طبیعی انسان و دارای کوتیکول ساخته می‌شوند و لذا کاملا طبیعی و مانند موی فرد است. از همین رو می‌توان این موها را شانه، سشوار و اتو کرد. نکته جالب توجه پروتز مو آن است که فرد می‌تواند آن را به رنگ مورد علاقه خود رنگ کند. مساله قابل توجه، تراکم بالای موهای موجود در پروتز مو موبا است. تراکم بالای موها موجب می شود که کاملا مانند موی سر طبیعی به نظر برسند. استفاده از پروتز مو محدود به جنسیت یا گروه سنی خاصی نیست و لذا چه خانم‌ها و چه آقایان در هر گروه سنی با هر میزان موی سفیدی می‌توانند از آن استفاده کنند.

barbershop-icon

پوستیژ مو

به عنوان روشی برای ترمیم مو، پوستیژ مو هم مانند پروتز مو دارای خط رویش و خط فرق بسیار دقیق و طبیعی هستند و به هیچ عنوان از موی طبیعی قابل تشخیص نیست. استفاده از مواد بسیار مرغوب، کاملا طبیعی و ضد حساسیت در ساخت این پوستیژها، موجب شده تا افرادی که شیمی درمانی و یا دیگر درمان‌های موجب ریزش مو انجام می‌دهند و پوست سرشان مستعد ابتلا به انواع حساسیت‌هاست و همچنین افرادی که به سادگی دچار حساسیت پوستی می‌شوند نیز بتوانند بدون هیچ محدودیتی از آن‌ها استفاده کرده و زیبایی خود را دوباره بیش از پیش بازیابند.


زیبایی یک حق است نه یک گزینه !

می‌دانیم که خداوند زیباست و زیبایی را دوست دارد و در تک تک انسان ها زیبایی جسم را در کنار زیبایی روح آفریده است. ما باور داریم نقصان‌ها، بیماری‌ها و یا برخی اتفاقاتی که احساس مثبت هر انسان از زیبایی خود را کاهش می‌دهد، راه حل داشته و تلاش برای زیبا بودن بی‌تردید حق هر انسان و یک انتخاب کاملا شخصی است. افراد می‌توانند متناسب با علایق و سلایق خود در این رابطه تصمیم‌گیری کرده و انتخابی هوشمندانه برای زیبا ماندن و زیبا زندگی کردن داشته باشند. بر همین اساس ما تلاش می‌کنیم بستری را فراهم کرده‌ تا افراد بتوانند به راحتی، با کم‌ترین هزینه و بالاترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ممکن به فرم زیبای موی خود در آرایش دلخواه رسیده و با احساس رضایت و اعتماد به نفس همانطور که شعار برندمان است، جهان را قلمرو زیبایی خود بدانند.

موبا در یک نگاه

91

درصد رضایت از پروتز مو

میزان رضایت مشتریان از محصولات ما

31

تعداد نمایندگی‌های فروش پروتز مو

در سراسر کشور

4785

نفر مشتری پروتز مو

تعداد مشتریان سال 96

نظر برخی مشتریان موبا

رسانه های اجتماعی موبا

رسانه های اجتماعی ما هر روز با نمونه کارهای جدید از نصب پروتز مو و مراحل ترمیم مو، نظرات مشتریانی که استفاده کرده اند و با نکات کلیدی و کاربردی در رابطه با چگونگی نصب پروتز مو ، مراحل نگه داری و ویژگی ها به روز می‌شود. برای آگاهی از آخرین اطلاعات به جمع بزرگ همراهان ما در رسانه های اجتماعی بپیوندید: