موبا، به لبخند زیبای شما دل بسته است

موبا فعالیت خود را از سال 1383 با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از 13 سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود به خصوص پروتز مو، در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم. هدف از ارائه خدمات زیبایی و ترمیم مو، فراهم کردن بستری است که افراد بتوانند ظاهری که می‌پسندند را انتخاب کنند و برای خود بسازند. مفتخریم اعلام کنیم که طی این سال‌ها به چندین هزار نفر از هم وطنان خود در سراسر ایران خدمات‌ پروتز مو و ترمیم مو ارائه کرده‌ایم و رضایت مشتریان و بازخوردهای مثبتی که از نصب پروتز مو از ایشان طی این سال‌ها دریافت کرده‌ایم انگیزه اصلی ما برای توسعه خدمات و ارائه محصولات جدید و مبتنی بر دانش روز دنیا است.

muba logo


موبا : ترمیم مو با کیفیت

موبا محصولات حرفه‌ای ترمیم مو را که با کیفیت بالا طراحی شده‌اند به صورت اینترنتی یا در مراکز فروش طرف قرارداد در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. محصولات ترمیم مو به گونه‌ای تولید و طراحی شده‌اند که برای افراد ایجاد هیچ‌گونه حساسیت و آلرژی نمی‌کنند و جایگزینی بی‌نظیر برای دیگر روش‌های موجود هستند. کلیه محصولات ترمیم مو از مواد کاملا طبیعی و بدون استفاده از هرگونه الیاف یا پلاستیک تولید می‌شوند. ترمیم مو به گونه‌ای است که افراد با شرایط  گوناگون، چه افرادی که به طور کامل موهای خود را از دست داده‌اند و چه افرادی که بخشی از موهای خود را ندارند و حتی افرادی که صرفا برای تغییر فرم و ظاهر موهای خود تصمیم به استفاده از  خدمات ترمیم مو موبا گرفته‌اند، به خوبی بتوانند محصول مورد نظر خود را بدون هیچ تردیدی انتخاب کنند.


موبا : محصولاتی گسترده

گستره وسیعی از محصولات مو شامل انواع پروتز مو، پوستیژ مو و اکستنشن‌ مو که در موبا عرضه می‌کنیم، حق انتخاب‌های زیادی در اختیار مراجعانمان قرار می‌دهد تا با خیال آسوده آنچه از چهره خود در ذهن می‌پرورانند را خلق کنند. دغدغه ما رضایت کامل مشتریان است و از همین رو با ارائه خدمات جانبی ترمیم مو مربوط به محصولاتی که عرضه می‌کنیم، مانند ارائه انواع شامپوها، روغن‌ها و ژل‌های مو به مشتریان خود کمک می‌کنیم تا بتوانند از پروتز مو خود به بهترین نحو نگهداری کرده و آن‌ها را به زیبایی فرم‌دهی کنند


موبا باوری جز به ارمغان آوردن زیبایی
برای شما ندارد

موبا به شعار برند خود «جهان قلمرو زیبایی توست» باور دارد، باوری برآمده از بطن ذهنمان که زیبایی را یک حق و نه یک انتخاب می‌داند و معتقد است زندگی فرصتی یگانه و یکتا برای هر انسان است که نباید جز به زیبایی بگذرد.

هنگامی که موبا روزهای آغاز فعالیت خود را سپری می‌کرد، ما تیم کوچکی از افراد علاقمند به فعالیت در این حوزه بودیم که تمام توان خود را به کار گرفتیم تا به خوبی به خدمات‌رسانی به مراجعان بپردازیم. اما امروز، با جلب رضایت مشتریان، کسب مشتریان وفادار و توسعه و گسترش خدمات خود، تیمی بزرگ از افراد سرشار از انرژی، توانمند و زیباپسند، خانواده ما در موبا را شکل می‌دهد.

ترمیم مو آقایان، پروتز مو مردانه
86

درصد رضایت از پروتز مو

31

تعداد نمایندگی‌های فروش پروتز مو

11500

نفر مشتری پروتز مو


“مرز بین موفقیت و شکست، داشتن یک تیم خوب است”

هر آنچه در رابطه با پروتز مو می خواهید بدایند تنها با یک تماس محقق می شود. ما در موبا در حال حاضر دارای بیش از بیست نفر کارشناس پاسخگو تلفنی، آماده شنیدن سوالات شما در رابطه با ترمیم مو داشته و بیش از بیست نمایندگی در سراسر ایران داریم. این امر موجب شده تا بتوانیم با انجام یک کار گروهی فوق‌العاده، با یک باور و نگرش مشترک به شیوه‌ای متمایز از خدمات‌رسانی بپردازیم. پروتز مو پدیده ای جدید در حوزه خدمات ترمیم مو محسوب می شود و ما به شما حق می دهیم که در مورد پروتز مو سوالات زیادی داشته باشید ، پس به هیچ وجه در تماس با ما تردید نکنید و تنها شماره تلفن خود را برای ما بگذارید ، در اولین فرصت پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.

موبا از لحظه خرید شما را 24 ساعته پشتیبانی می‌کند

ما از زمان خرید شما تا لحظه ای که پروتز مو موبا بر سر شماست، در کنارتان هستیم

موبا کیفیت محصولات مو را در اولویت قرار می‌دهد

محصولات ترمیم مو با رنگ ، مدل و سایز مورد نظر شما با بهترین کیفیت مو طبیعی

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

سوالی دارید؟ در واتساپ با ما گفت و گو کنید

یک مکالمه را شروع کنید

سلام! برای چت کردن در واتس اپ با  یکی از اعضای ما،  کلیک کنید

ما معمولا در چند دقیقه پاسخ می دهیم

.id=s+n;c.parentNode.insertBefore(r,c);}​​​​​​​​)(window,document,"script","https://cdn.oribi.io/XzI2NDQzNTEwMg/oribi.js","ORIBI");