راهنمای خرید پروتز مو

راهنمای خرید پروتز مو

تیم موبا در طول سال‌ها فعالیت خود، همیشه ارتباط مستقیم و آسان با مشتریان را جزء مهمترین وظایف کاری خود قرار داده است. در همین راستا و برای سهولت بیشتر در ارتباط با شما عزیزان تصمیم گرفتیم مراحل خرید پروتز مو از مرکز ترمیم مو موبا را گام به گام برای شما عزیزان توضیح دهیم.

  • به سایت موبا مراجعه کنید و با پروتز مو آشنا شوید

اگر شما جزء افرادی هستید که به دلایل مختلف چون ویژگی‌های ارثی یا بیماری از ریزش مو رنج می‌برند، حتما برای 1 بارهم که شده به سایت موبا مراجعه کنید و مطالب مربوط به پروتز مو و مقایسه آن با سایر روش‌های ترمیم مو را با دقت بخوانید. البته اگر این مطلب را می‌خوانید نصف این مرحله را طی کرده‌اید. تنها کافی است برای کمی دیگر وقت گذاشته و بیشتر با پروتز مو آشنا شوید. برای آشنایی بهتر لطفا تا مرحله 5 این راهنما را طی کنید. تا مرحله 4 نیازی به پرداخت هیچ هزینه‌ای از جانب شما نیست.

  • شماره خود را در صفحه اول سایت و در قسمت مربوطه وارد نمایید.

بعد از آشنایی کلی با پروتز مو در مرحله 1 برای کسب اطلاعات تخصصی‌تر شماره خود را در سایت ثبت کنید. این ثبت شماره این امکانی برای شما فراهم می‌کند که بتوانید شرایط خود را برای استفاده از روش‌های ترمیم مو بسنجید.

برای ثبت شماره اینجا را کلیک کنید (لنگر به ثبت شماره در صفحه اصلی)

  • منتظر تماس کارشناسان موبا باشید.

کارشناسان با تجربه موبا با دریافت شماره شما طبق یک برنامه زمانی با شما تماس می گیرند و ضمن یک مشاوره تلفنی کوتاه، زمانی را برای مشاوره حضوری رایگان برای شما تنظیم می‌کنند.

  • خرید پروتز موطبق زمان تعیین شده در مرحله قبل به مرکز ترمیم موبا مراجعه کنید.

در این مرحله تنها کافی است حضوری به مرکز ترمیم موبا مراجعه کنید و ضمن بازدید از امکانات و شرایط موسسه برای انجام ترمیم مو با مشاوران حضوری صحبت کنید. اینجا همان مرحله‌ای است که شما می‌توانید تمامی سوالات و ابهامات خود را از مشاور بپرسید و طبق شرایط جسمی و نوع ریزش موهای خود بهترین روش را برای بازگشت به دوران زیبایی انتخاب کنید.

علاوه بر این شما در این بازدید می‌توانید تنوع زیاد پروتز‌های مو از لحاظ مدل مو، رنگ مو و جنس موی ببینید و تصمیم بگیرید.

  • برای نصب پروتز مو نوبت بگیرید.

بعد از تصمیم‌گیری برای نصب پروتز مو تنها کافی است از موبا یک نوبت خرید پروتز مو و نصب بگیرید. و طبق نوبت خود به موسسه موبا مراجعه کنید

  • در مدت زمان 2 ساعت پروتز مو برای شما نصب می‌شود.

در این مرحله طبق مدل مو، جنس مو، نوع ریزش موها و رنگ موهای شما بهترین گزینه پروتز مو انتخاب می‌شود و تنها در مدت زمان 2 ساعت برای شما نصب می‌شود. علاوه بر این تمامی نکات آموزشی در باره نگهداری و نحوه تعویض چسب پروتز مو به شما آموزش داده می‌شود.

نکته: اگر شما از طرح‌های ویژه فروش پروتز مو استفاده کنید طبق طرح انتخابی سرویس‌های رایگان بررسی و ترمیم پروتز مو هدیه می‌گیرید و علاوه بر این می‌توانید از امتیازات گارانتی پروتز مو و ضمانت بازگشت کالا نیز استفاده کنید

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

سوالی دارید؟ در واتساپ با ما گفت و گو کنید

یک مکالمه را شروع کنید

سلام! برای چت کردن در واتس اپ با  یکی از اعضای ما،  کلیک کنید

ما معمولا در چند دقیقه پاسخ می دهیم

.id=s+n;c.parentNode.insertBefore(r,c);}​​​​​​​​)(window,document,"script","https://cdn.oribi.io/XzI2NDQzNTEwMg/oribi.js","ORIBI");