رنگ مو پاییز 2021 برای آقایان + ویژگی‌های ظاهری

رنگ مو پاییز 2021 برای آقایان + ویژگی‌های ظاهری

رنگ مو پاییز 2021 برای آقایان + ویژگی‌های ظاهری 2362 2362 ترمیم مو موبا

معرفی رنگ مو پاییز 2021 ترند برای آقایانی است که می‌خواهند در این فصل یک تغییر جدی و چشمگیر داشته باشند. این تغییر می‌تواند تاثیرات بسیاری بر زیبایی چهره داشته باشد و تا حد زیادی صورت شما را از رخوت و بی‌حالی این فصل سرد دربیاورد و به چهره شما رنگ و گرمای بیشتری ببخشد. البته همان‌طور که می‌دانید انتخاب رنگ مو برای آقایان بسیار سخت است و یک اشتباه کوچک می‌تواند بسیار قابل توجه باشد ولی ما در کنار شما هستیم تا به شما بگوییم بر اساس چه معیارهایی بهترین رنگ و مدل مو را برای خود انتخاب کنید. با ما همراه باشید.

رنگ مو پاییز 2021 برای آقایان + ویژگی‌های ظاهری

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

 • بر چه اساسی رنگ موهایمان را انتخاب کنیم؟
 • انتخاب رنگ مو پاییز 2021 برای آقایان
 • اگر می‌خواهید موهایتان را رنگ کنید به این نکات توجه کنید

بر چه اساسی رنگ موهایمان را انتخاب کنیم؟

انتخاب رنگ و مدل مو دو معیار‌ اصلی دارد که خود به عوامل مختلف دیگری نیز بستگی دارد. اولین عامل، توجه به ظاهر صورت می‌باشد که در انتخاب رنگ مو اهمیت بسیاری دارد:

 1. رنگ پوست (گرم، سرد)
 2. درجه رنگی پوست صورت (روشن یا تیره)
 3. رنگ چشم‌ها
 4. فرم و اندازه صورت (لاغر، چاق)
 5. رنگ ریش و سبیل
معیار انتخاب رنگ مو مردانه

عامل اصلی دوم، سلیقه شخصی است. علاقه به طیف‌های رنگی در همه افراد متفاوت است و این خود دلیل ترکیب رنگ‌های جدید و امتحان استایل‌های رنگی مختلف است. طیف رنگ‌ موها به طور کلی بر اساس رنگ‌های گرم و سرد است که از درجه روشن تا تیره را شامل می‌شود.

 تناژ رنگ مو قابل ارائه در این مقاله شامل رنگ‌های بنفش، قرمز، نارنجی، زیتونی، یخی، قهوه‌ای و آبی و … محسوب ‌می‌شوند که از ترکیب هر کدام از رنگ‌ها می‌توان‌ رنگ مو جدیدی را ایجاد و به دنیای مد وارد کرد.   

انتخاب رنگ مو پاییز 2021 برای آقایان

فرقی نمی‌کند مرد باشید یا زن برای یک آرایشگر ماهر معیارهایی مشخص وجود دارد که بر طبق آن، موهای شما را به بهترین نحو رنگ خواهد کرد. برای انتخاب رنگ مو مردانه قبل از هر چیزی به موقعیت شغلی و نوع لباس پوسیدن خود توجه کنید. رنگ‌هایی که لایت‌های کم با درجه رنگی متوسط دارند، اصولا برای تمامی افراد با هر شغل و سمتی مناسب است. نکته مهم‌تر اینکه به رنگ ریش و سبیل و تراشیدن یا گذاشتن ریش‌ها توجه کنید تا رنگ مو شما بر خلاف رنگ ریش‌هایتان نباشد.

رنگ مو و لایت‌ روشن؛ یک تغییر چشمگیر

رنگ مو لایت روشن
بلوند روشن گرم

به طور کلی بهترین رنگ‌هایی که در فصل پاییز می‌توانند به استایل شما جانی تازه بدهد، رنگ مو با تناژ رنگی لایت‌ روشن و گرم است که اگر با مدل موهای  بلند خامه‌ای یا مدل‌های بسیار کوتاه لایه لایه ترکیب شود، بسیار چشم‌گیر خواهد بود و شما را جوان‌تر نشان‌ می‌دهد. این نوع لایت برای موهای شلخته و فر درشت هم بهترین گزینه است و شما را وادار به براشینگ کردن همیشگی نخواهد کرد.

بلوند طلایی
بلوند طلایی

اگر رنگ ریش شما تم قهوه‌ای دارد، رنگ پوست شما درجه رنگی متوسط رو به روشنی دارد و چشمانی رنگی دارید، بهترین انتخاب، یکی از لایت‌های گرم روشن است. البته در نظر گرفتن سن هم در انتخاب این مدل رنگ بسیار با اهمیت است. این پیشنهاد بیشتر برای افراد زیر 30 سال جذاب‌تر به نظر خواهد رسید.

رنگ مو لایت برای موهای فر
بلوند

رنگ مو و لایت‌ متوسط؛ یک انتخاب محتاطانه

رنگ مو بلوند زیتونی
بلوند زیتونی

لایت‌های متوسط در حالی که کمی سن شما را بالاتر نشان می‌دهد صورت شما را پخته‌تر و جذاب‌تر می‌کند. این نوع رنگ مو مناسب آقایان بالای 30 سال است که هم تغییرپذیر هستند و هم می‌خواهند استایلی به روز داشته باشند. این مدل رنگ مو بیشتر برای افراد با رنگ‌ پوست گرم و رو به تیره ، دارای چشمان قهوه‌ای تیره و مشکی مناسب است.

رنگ مو دودی عسلی
دودی عسلی

لایت‌های متوسط به دلیل اینکه جز لایت‌های کم (Baby light) هستند. این رنگ مو بیشتر برای مدل موهایی که جلوی بلندی دارند و حتی برای موهای لخت جلوه بیشتری دارد. البته اگر اهل سشوار کشیدن روزانه هستید این گزینه یکی از شیک‌ترین رنگ موهایی است که هیچ‌گاه تکراری و خسته‌کننده نخواهد شد.

رنگ مو مسی شکلاتی
مسی شکلاتی

رنگ مو و لایت تیره؛ یک تغییر نامحسوس ولی جذاب

رنگ مو مردانه لایت دودی
لایت دودی

لایت‌های تیره برای کسانی که سفید شدن موهایشان را دوست ندارند ولی در عین حال نمی‌خواهند از رنگ موهایی که جلب توجه می‌کند استفاده کنند، بهترین گزینه است. اگر برای رنگ کردن موهایتان در محیط کار یا جایگاه اجتماعی محدودیت دارید بهتر است یکی از مدل‌های لایت تیره را انتخاب کنید. این نوع مدل هیچگاه شما را خسته نخواهد کرد و برعکس صورت شما را از یکنواختی  و بیحالی خارج می‌کند. این رنگ‌ها برای انواع مدل‌های مو به خصوص موهای مردانه کلاسیک یا حالت‌دار مناسب است و بهتر است که رنگ ریش و زمینه موهای شما هم تیره باشد.  

رنگ مو پاییز 2021 برای آقایان
لایت تیره

رنگ مو فانتزی و یخی

رنگ مو پاییز 2021 دودی آبی
دودی آبی

برخی از تن‌های مختلف رنگ مو مردانه از جمله دودی بنفش، یخی، دودی، آبی و رنگ‌های فانتزی مختص فصل خاصی نیستند و می‌شود از زیبایی آن‌ها در هر فصلی بهره گرفت. البته این 4 مدل رنگی که در تصویر می‌بینید، ترند فصل پاییز سال 2021 هستند و بهترین گزینه برای افرادی است که موهایشان شروع به سفید شدن کرده است. چرا که افراد پس از چند سانت رشد مو از ریشه، لازم نیست مجددا موهایشان را رنگ کنند و رنگ سفیدی موهای طبیعی ترکیب بسیار خوبی با این تم رنگی خواهد داشت.

رنگ مو سبز مشکی
سبز مشکی

برای تاثیرگذاری بیشتر لایت‌های یخی بهتر است ریش و سبیل و چشمان شما به رنگ تیره یا جو گندمی باشد چرا که این رنگ با ریش و چشمان قهوه‌ای همخوانی جذابی نخواهد داشت.

رنگ مو مردانه یخی
یخی

برخلاف لایت‌های دیگر، این مدل رنگ برای موهای بسیار کوتاه و تراشیده هم کاملا مورد استفاده و جذاب است.

رنگ مو مردانه دودی بنفش
دودی بنفش

اگر می‌خواهید موهایتان را رنگ کنید به این نکات توجه کنید

 1. پس از رنگ کردن، موهای شما تا حد زیادی دچار خشکی، وز شدن و موخوره خواهد شد و اگر رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید همراه با دکلره باشد این عوارض شدید‌تر هم خواهد بود. اگر جز آقایانی هستید که برای مراقبت از موهایتان وقت کافی ندارید و یا دوست ندارید به موهایتان نرم‌کننده و روغن‌های گیاهی بزنید، بهتر است از رنگ کردن مو صرف نظر کنید، چون رنگ مو همراه با موهای وز و کدر هیچ‌گونه جذابیتی نخواهد داشت و سلامت و زیبایی موهایتان را به خطر می‌اندازد.
 2. برای داشتن رنگ مو دلخواهتان با یک آرایشگر حرفه‌ای مشورت کنید و به تنهایی دست به کار نشوید. بهتر است این ‌کار را به دست آرایشگری حرفه‌ای بسپارید تا بدون آسیب جدی به مو و با خیالی آسوده به استایل جدید خود برسید.
 3. در انتخاب رنگ مو به سن، رنگ چشم‌ها و ریش و حرفه خود توجه کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. 
نکات انتخاب رنگ مو

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

سوالی دارید؟ در واتساپ با ما گفت و گو کنید

یک مکالمه را شروع کنید

سلام! برای چت کردن در واتس اپ با  یکی از اعضای ما،  کلیک کنید

ما معمولا در چند دقیقه پاسخ می دهیم

.id=s+n;c.parentNode.insertBefore(r,c);}​​​​​​​​)(window,document,"script","https://cdn.oribi.io/XzI2NDQzNTEwMg/oribi.js","ORIBI");