پرسش‌های متداول

پروتز مو چیست ؟

تلاش می‌کنیم تا به این سوال و دیگر سوالات متداول شما در رابطه با پروتز مو پاسخ دهیم، چنانچه سوالی دارید که اینجا پاسخ آن را پیدا نمی‌کنید، لطفا از طریق راه‌های ارتباطی زیر سوالات خود را با ما در میان بگذارید:

 • شماره تماس خود را از طریق پشتیبانی آنلاین سایت برای ما بگذارید.
 • با شماره تماس 33123 -031 تماس بگیرید.
 • از طریق اینستاگرام موبا با ما ارتباط داشته باشید
 • پروتزمو از دو ناحیه اصلی به نام «بیس» و «مو» ساخته شده است. قسمت بیس یک توری ظریف و مشبک است که از جنس توری ضد حساسیت نانو و متناسب با سایز سر افراد ساخته می‌شود و امکان اکسیژن‌رسانی به پوست کف سر را فراهم می‌کند
  در این روش از تارهای مو طبیعی انسان استفاده می‌شود که پس از انجام عملیات فرآوری بر روی زیرساخت خود (Base) قرار می‌گیرند.

 • بله، به دلیل اینکه موهای استفاده شده در ساخت این پروتزها طبیعی و با موی سر خود فرد بسیار مشابه هستند، تشخیص آن‌ها ممکن نیست. همچنین، در قسمت جلوی سر این پروتزها دارای خط رویش کاملا طبیعی و مشابه موی خود فرد هستند.

 • پروتز مو با پوستیژ متفاوت است. در روش کلاه گیس، معمولا از موهای مصنوعی و با کیفیت پایین استفاده می‌شود. این موها توسط ماشین به صورت دایره سطح پوستیژ را می‌پوشانند بنابراین برای همه افراد به صورت یکسان تولید می‌شود. در اکثر موارد نصب کلاه گیس‌ها روی سر احساس ناخوشایندی برای فرد ایجاد می‌کند و امکان اکسیژن‌رسانی به پوست سر وجود ندارد. برای مقایسه پروتز مو و پوستیژ مو حتما این لینک را بخوانید

  پروتز مو یا کلاه گیس؛ کدام روش بهتر است؟

آیا امکان ورزش با پروتز مو موبا وجود دارد؟

 • بلی، البته. با استفاده از پروتز مو موبا می‌توانید به راحتی و مثل روزهای عادی به فعالیت بپردازید، شنا کنید، باشگاه بروید، فوتبال بازی کنید و به دیگر فعالیت‌های زندگی روزانه بپردازید. در راستای پاسخ به سوالات پروتز مو و امکان ورزش با پروتز مو پیشنهاد می‌کنیم ویدئوهای مربوطه را در آپارات موبا ببینید و لینک زیر را بخوانید
  پروتز مو چیست؟

 • خیر، ترمیم مو درست مانند آن است که موهای خودتان را دارید. لذا در هنگام انجام فعالیتهای گوناگون، پروتز مو روی سر شما جا‌به‌جا نخواهد شد و مانند همیشه خواهد بود. پروتز مو موبا به لمس حساس نیستند و لذا حتی در صوتی که با دست لمس شوند نیز ثابت خواهند ماند.

  برای اشنایی بیشتر با روش‌های ترمیم مو و پاسخ به سوالات دیگر پروتز مو لینک زیر را بخوانید
  روش های ترمیم مو و مزایا آن

پرسش‌هایی که بعد از ترمیم مو پیش می‌آید

 • خیر استفاده از پروتز مو هیچگونه احساس سنگینی روی سر ایجاد نمی‌کند. بیس پروتزهای موی طبیعی به گونه‌ای است که به راحتی و بدون ایجاد احساس ناخوشایند بر روی سر قرار می‌گیرد. بافت طراحی شده برای بیس امکان اکسیژن‌رسانی به پوست کف سر را فراهم کرده و به موهای جدید اجازه می‌دهد به سادگی از منافذ موجود بر روی بیس عبور کرده و به رشد خود ادامه دهند. برای آشنایی بیشتر و پاسخ به سوالات احتمالی دیگر پروتز مو می‌توانید لینک زیر را بخوانید و نظرات مشتریان مارا در مجله صوتی و تصویری سایت یا آپارات موبا ببینید.
  چگونگی نصب پروتز مو

 • خیر، به هیچ عنوان امکان جدا شدن ناگهانی پروتز از سر وجود ندارد. با استفاده از این محصول می‌توانید به راحتی حتی سوار موتورسیکلت شده و در معرض باد شدید قرار بگیرید.

 • بیس پروتزهای موی طبیعی به گونه‌ای است که به راحتی و بدون ایجاد احساس ناخوشایند بر روی سر قرار می‌گیرد. بافت طراحی شده برای بیس امکان اکسیژن‌رسانی به پوست کف سر را فراهم کرده و به موهای جدید اجازه می‌دهد به سادگی از منافذ موجود بر روی بیس عبور کرده و به رشد خود ادامه دهند.

آیا امکان آرایش پروتز مو موبا وجود دارد؟

 • بلی، قطعا به دلیل طراحی خاص پروتز مو موبا که فضای کافی برای رشد مو و اکسیژن‌رسانی به سر در آن‌ها فراهم شده و با توجه به اینکه جنس این پروتزها از موی کاملا طبیعی است، شما می‌توانید موهای خود را به هر فرمی که تمایل دارید شانه کنید. در پاسخ به سوال این پیشنهاد می کنیم اینستاگرام موبا را ملاحظه بفرمایید

  و لینک زیر را برای پاسخ جامع تر به سوال خود بخوانید

  راه‌های مراقبت از پروتز مو

 • بله، به دلیل استفاده از موی طبیعی در ساخت این پروتزها می‌توان آن‌ها را اتو کرد و سشوار زد.

  لین زیر را برای پاسخ به سوال خود بخوانید
  روش های نگهداری از پروتز مو

 • بلی، البته. جنس این پروتزها از موی طبیعی و دارای کوتیکول است، بنابراین می‌توانید آن‌ها را هرگونه که مورد علاقه شماست، رنگ کنید.

 • شما کافیست پس از نصب محصول روی سر، به آرایشگر خود و یا یکی از مراکز نمایندگی ما مراجعه کنید و موهایتان را به فرم مورد علاقه‌تان کوتاه کنید.

آیا مسائل بهداشتی در رابطه با پروتز مو رعایت شده است؟

 • بلی، پس از استفاده از پروتز مو موبا می‌توانید موهای خود را بشویید، شنا کنید و فعالیت‌هایی که تعریق در آن‌ها بالاست را بدون هیچ‌گونه نگرانی از تغییر فرم یا تکان خوردن پروتز روی سر انجام دهید. اگر از محصولات مراقبتی موبا مانند شامپوها و روغن‌های مو استفاده کنید، می‌توانید موهایی درخشنده‌تر و زیباتر داشته باشید. در پاسخ به سوال پروتز مو چیست و امکان شستشوی آن پیشنهاد می کنیم اینستاگرام موبا را ملاحظه بفرمایید

 • بلی، البته. پروتز مو موبا برای افراد مبتلا به آلوپسی آندروژنیک، آلوپسی توتال و آلوپسی یونیورسال کاملا مناسب است. پروتزهای موبا می‌توانند سر فرد را به طور کامل پوشش دهند، به طوری که موهای فرد کاملا طبیعی و زیبا باشد. برای آشنایی بیشتر با پروتز مو برای بیماری‌های خاص و سوالات دیگر در زمینه پروتز مو لینک زیر را مشاهده کنید
  روش‌های ترمیم مو در بیماران خاص

 • خیر، در طراحی محصولات با کیفیت موبا از مواد طبیعی و ضد حساسیت استفاده شده است. لذا استفاده از آن‌ها به طور کامل امن است.

  به طوری‌که استفاده از این محصولات برای بیماران خاص پوستی یا کسانی که درگیر سرطان و شیمی درمانی نیز هستند و سیستم ایمنی بدن آن‌ها ضعیف است قابل استفاده است

آیا ترمیم مو و پروتز مو محدودیت سنی و جنسیتی دارد؟

 • محصولات موبا ویژه جنسیت خاصی نیست، افراد از هر جنسیت و گروه سنی می‌توانند از این محصولات استفاده کرده و ترمیم مو انجام دهند. در پاسخ به سوال پروتز مو چیست و برای چه سن و جنسیتی قابل استفاده است پیشنهاد می کنیم اینستاگرام موبا را ملاحظه بفرمایید

  و برای پاسخ به سوالات پروتز مو زنانه لینک زیر را بخوانید
  پروتز مو خانم‌ها

 • خیر، افراد در هر گروه سنی و با هر میزان موی سفیدی که روی سر دارند، می‌توانند از محصولات موبا استفاده کرده و ترمیم مو انجام دهند.

 • پروتز مو موبا از مواد مو با کیفیت و طبیعی تهیه شده‌اند. یکی از نقاط قوت این پروتزها ماندگاری بالای آن‌ها است. این پروتزها از ۹ تا 15 ماه بسته به شیوه‌ای که از موهای خود مراقبت می‌کنید دوام داشته و راه حلی ساده و هوشمندانه برای ترمیم مو محسوب می‌شود. برای اطلاعات بیشتر و پاسخ به سوالات دیگر پروتز مو به لینک زیر مراجعه کنید

  ماندگاری ترمیم مو و خدمات ترمیم پروتز مو

 • بله، بعد از نصب پروتز روی سرتان، هر ۱۰ الی ۱۵ روز یک‌بار، تنها کافیست به مدت ۲۰ دقیقه کلیه ترمیم‌ مو مورد نیاز را انجام دهید. برای مشاهده راهنمای ترمیم مو اینجا را کلیک کنید.

 • در پاسخ به سوال پروتز مو چیست و چگونگی سفارش دادن آن لطفا لینک راهنمای سفارش دادن را اینجا مطالعه کنید.

 • خیر، به هیچ وجه. برای تهیه پروتز می‌توانید به راحتی و با استفاده از راهنمای گام به گام زیر سفارش خود را ارسال کنید.

  کانال آپارات موبا

 • برای اندازه‌گیری سایز سر می‌توانید از آموزش‌های زیر استفاده کنید: ویدئو آموزشی اینفوگرافیک مشاوره با کارشناسان همچنین به شما توصیه میکنیم به عضویت شبکه‌های اجتماعی ما درآمده و دیگر آموزش‌های ما را مشاهده کنید و یا لینک زیر را بخوانید

  روش نصب پروتز مو چگونه است؟

 • کافیست تصویر موی خود را از طریق یکی از روش‌های زیر برای ما ارسال کنید.

 • خیر، ما به منظور رفاه حال مشتریانمان، همواره در انبارهای خود محصولات را داریم و بلافاصله پس از دریافت سفارش محصول، فرآیند ارسال آن برای مشتری را آغاز می‌کنیم.

 • بین ۲۴ الی ۴۸ ساعت پس از ارسال درخواست، محصول به مشتری تحویل داده خواهد شد. برای مشتریان در شهرهایی غیر از اصفهان، بسته به زمان ارسال محصول از طریق پست پیشتاز، این زمان ممکن است تغییر اندکی داشته باشد.

 • دلیل اصلی پایین بودن قیمت‌های موبا نسبت به سایر مراکز، آن است که ما در ایران واردکننده اصلی این محصول هستیم و محصول را بدون واسطه از کارخانه تهیه می‌کنیم. از سوی دیگر هدف ما سود کمتر و ارائه خدمات بیشتر و جلب رضایت کامل مشتریان است.

 • به منظور رفاه حال مشتریان، در هر یک از بسته های ارسالی، دی وی دی، بروشور و اینفوگرافیک اطلاعات محصول و شیوه نصب آن قرار دارد. همچنین، یک بسته از محصولات جانبی حفظ و نگهداری پروتز شامل شامپو و روغن نگهداری از طرف موبا به مشتریان گرامی هدیه میشود.

برخی دیگر سوالات
 • بله. در طرح گارانتی پروتزهای مو موبا هرگونه تغییر در ظاهر پروتز مو، به جز پارگی در بیس پروتز، توسط کارشناسان ترمیم پروتز مو موبا بررسی شده و در صورت نیاز پروتز مو بدون هیچ‌گونه دریافت هزینه از شما عزیزان ترمیم و یا حتی تعویض می‌گردد.

  مهلت زمانی استفاده از گارانتی بسته به طرح فروش انتخابی شما متفاوت است. شما در طرح یوتامو 12 ماه، طرح ترامو 6 ماه و طرح دکامو 1 ماه فرصت دارید تا از مزایای گارانتی پروتز مو موبا استفاده کنید.

 • با توجه به تعهد شرکت مبنی بر ارائه خدمات عالی و جلب رضایت کامل مشتری‌ها، کلیه کالاهای ارسالی تا یک هفته پس از دریافت توسط مشتری قابل مرجوع نمودن یا تعویض به کالای دیگر به شرط عدم نصب و عدم کوتاهی است.

 • خیر، ما به منظور رفاه حال مشتریانمان، همواره در انبارهای خود محصولات را داریم و بلافاصله پس از دریافت سفارش محصول، فرآیند ارسال آن برای مشتری را آغاز می‌کنیم.

 • بین ۲۴ الی ۴۸ ساعت پس از ارسال درخواست، محصول به مشتری تحویل داده خواهد شد. برای مشتریان در شهرهایی غیر از اصفهان، بسته به زمان ارسال محصول از طریق پست پیشتاز، این زمان ممکن است تغییر اندکی داشته باشد.

 • شما می‌توانید با استفاده از یکی از راه‌های ارتباطی ما با کارشناسانمان مشاوره کنید.
  مشاره ترمیم مو

  ساعات کار: ساعت ۸:۰۰ الی ۲۴:۰۰
  کانال تلگرام موبا: https://t.me/muba_ir
  اینستاگرام موبا: instagram.com/muba_ir
  ????وب‌سایت موبا: www.muba.ir
  ☎️ ارتباط با کارشناسان موبا:۰۳۱-۳۳۱۲۳

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

سوالی دارید؟ در واتساپ با ما گفت و گو کنید

یک مکالمه را شروع کنید

سلام! برای چت کردن در واتس اپ با  یکی از اعضای ما،  کلیک کنید

ما معمولا در چند دقیقه پاسخ می دهیم

.id=s+n;c.parentNode.insertBefore(r,c);}​​​​​​​​)(window,document,"script","https://cdn.oribi.io/XzI2NDQzNTEwMg/oribi.js","ORIBI");