قیمت پروتز مو

قیمت پروتز مو (هزینه پروتز مو)

قیمت پروتز مو یکی از فاکتورهایی است که مراجعه‌کنندگان بسیاری راجع به‌ آن سوال می‌پرسند. در جواب به این سوال باید گفت قیمت پروتز مو به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان قیمت ثابتی برای روش‌های ترمیم مو تعیین کرد.
جنس استفاده شده در پروتز مو، میزان تراکم مو، کوتاهی و بلندی موهای پروتز، رنگ موی پروتز، چسب و مواد استفاده شده برای نصب پروتز مو، شرایط بیماری و … از جمله این عوامل هستند.
به طور کلی قیمت پروتزهای موی طبیعی موبا از حدود قیمت 4,500,000 شروع می‌شود. این هزینه برای ترمیم مو خانم‌ها ممکن است در بعضی از موارد کمی بیشتر باشد. همچنین هزینه ترمیم مو برای کسانی که تمام موهای خود را از دست داده‌اند نسبت به کسانی که تنها در ناحیه‌ای از سر نیاز به ترمیم مو دارند متفاوت است.

قیمت پروتز مو | هزینه خرید پروتز مو

هزینه پروتز مو در مقایسه با کاشت مو

بسیار از مراکز کاشت مو در تلاش‌اند قیمت پروتز مو و هزینه‌های تعویض چسب و ترمیم پروتز مو را بیشتر از آن‌چه که در واقعیت وجود دارد نشان دهند تا بتوانند هزینه‌های زیاد کاشت و پیوند مو را قابل‌قبول جلوه دهند. اما در واقعیت این‌طور نیست. هزینه تعویض دوره‌ای چسب پروتز بسیار کم است و با آموزش‌های لازم خودتان نیز می‌توانید در منزل این کار را انجام دهید. از طرف دیگر در صورتی که به خوبی نکات مراقبت از ‌پروتز مو رعایت شود و آسیب‌دیدگی در حد ریزش موهای پروتز باشد (بیس پروتز مو سالم باشد)، پروتزهای مو قابل ترمیم و بازسازی هستند. این هزینه ترمیم در مقایسه با خرید مجدد پروتز مو جدید بسیار مقرون‌به‌صرفه است.
در یک برآورد کلی می توان گفت استفاده از پروتز مو با تمام این هزینه‌های دوره‌ای در مجموع بسیار مناسب‌تر از هزینه کاشت مو است. علاوه بر هزینه مناسب، استفاده از پروتز مو مشکلاتی چون جراحی، دوره نقاهت و امکان ریزش مجدد موها را ندارد، نتیجه آن کاملا تضمینی است و استفاده از آن برای تمامی افراد در همه سنین و شرایط امکان‌پذیر است.
برای اطلاعات بیشتر راجع به انواع ترمیم مو، قیمت پروتز مو مناسب با خود و راه‌های خرید پروتز مو می‌توانید با مرکز ترمیم مو موبا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید.

اطلاعات تماس با موبا

مطالب بیشتر
روش نصب پروتز مو | تعویض پروتز مو
خدمات تعویض پروتز مو

یکی از این خدمات قابل ارائه در مرکز ترمیم مو موبا تعویض پروتز مو و شارژ مجدد چسب پروتز مو برای مشتریان عزیز است.

ماندگاری ترمیم مو | دوام پروتز مو
ماندگاری ترمیم مو

مدت زمانی که چسب‌های پروتز مو می‌تواند استحکام کافی داشته باشد به عواملی چون رعایت نکات بهداشتی و نوع پوست افراد بستگی دارد.

هزینه ترمیم مو | مراحل نصب پروتز مو| مزایای ترمیم مو
هزینه ترمیم مو

هزینه ترمیم موی طبیعی موبا از حدود قیمت 4،500،000 شروع می‌شود ولی این قیمت به عواملی چون جنس استفاده شده در روش ترمیم مو ، میزان تراکم مو و …

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

سوالی دارید؟ در واتساپ با ما گفت و گو کنید

یک مکالمه را شروع کنید

سلام! برای چت کردن در واتس اپ با  یکی از اعضای ما،  کلیک کنید

ما معمولا در چند دقیقه پاسخ می دهیم

.id=s+n;c.parentNode.insertBefore(r,c);}​​​​​​​​)(window,document,"script","https://cdn.oribi.io/XzI2NDQzNTEwMg/oribi.js","ORIBI");