ماندگاری ترمیم مو

ماندگاری ترمیم مو

یکی از مهم‌ترین سوالاتی از تیم پشتیبانی و مشاوره موبا پرسیده می‌شود سوال در مورد میزان دوام و ماندگاری روش ترمیم مو و استفاده از پروتز مو است.  همراه ما باشید تا بیشتر در مورد عمر پروتز مو توضیح دهیم.

ماندگاری روش ترمیم مو با استفاده از پروتز مو طبیعی را می‌توان از دو جنبه بررسی کرد:

    • میزان دوام چسب پروتز مو پس از نصب
    • میزان ماندگاری خود پروتز مو برای استفاده افراد
ماندگاری ترمیم مو

میزان دوام چسب پروتز مو پس از نصب

چسبی که برای نصب پروتز مو استفاده می‌شود پس از گذشت زمان دوام خود را از دست می‌دهد. مدت زمانی که این چسب‌ها می‌تواند استحکام کافی را داشته باشد به عواملی چون رعایت نکات بهداشتی و نوع پوست افراد بستگی دارد. بازه زمانی که معمولا چسب‌های با کیفیت پروتز مو استحکام دارند حدودا 2-3 هفته پس از نصب است. بعد از گذشت این زمان لازم است شخص استفاده‌کننده به یکی از مراکز ترمیم مو مراجعه کرده و  چسب پروتز مو را مجددا شارژ کند. این بازه زمانی می‌تواند برای افراد با پوست خشک طولانی‌تر و برای افراد با پوست چرب کوتاه‌تر باشد.

میزان ماندگاری پروتز مو برای استفاده افراد

عمر مفید پروتز مو و ماندگاری آن برای استفاده دارای فاکتورهای زیادی است؛ جنس موهای استفاده شده در ترمیم مو، جنس بیس پروتزهای مو، میزان توجه به نکات مراقبتی و بهداشتی در نگهداری از پروتز و … از جمله مواردی است که دوام و عمر مفید ترمیم مو را تعیین می‌کند. به طور میانگین یک پروتز مو بین 10 تا 15 ماه ماندگاری دارد. البته در صورت رعایت تمام نکات مراقبت از پروتز مو و استفاده از مواد با کیفیت در ترمیم آن، عمر مفید پروتزها بیشتر می‌شود.

بعد از گذشت این بازه زمانی در صورتی که توری و بیس پروتز سالم بماند و تنها موهای آن بریزد، پروتز قابل ترمیم است. یکی از خدمات ارائه شده توسط متخصصان مرکز بین‌المللی موبا، ترمیم پروتزهای آسیب‌دیده و کمک به کاهش هزینه‌های شما عزیزان است.

پس در واقع می‌توان گفت شما در شرایط معمول حدود 15 ماه می توانید از یک پروتز مو استفاده کنید و با مراقبت‌های ویژه از پروتز مو این بازه زمانی می‌تواند افزایش یابد. این روش در مقایسه با هزینه‌های کاشت مو بسیار ارزان‌تر و سریع تر است و ریسک مجدد ریزش موها وجود ندارد.

برای آشنایی بیشتر راجع به نکات مراقبت و نگهداری از پروتز مو لینک زیر را مطالعه کنید.

مطالب بیشتر
پخش عمده پروتز مو
فروش عمده پروتز مو در سراسر ایران

مرکز ترمیم مو موبا به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین مراکز خدمات ترمیم مو و پخش و فروش عمده پروتز مو در ایران در حال ارائه محصولات حرفه‌ای و مشاوره دقیق و دلسوزانه به مشتریان خود می‌باشد.

نصب پروتز مو| ترمیم پروتز مو آسیب‌دیده
ترمیم پروتزهای مو آسیب‌دیده

مرکز ترمیم مو موبا در راستای بهبود عمر مفید پروتزها و کاهش هزینه مشتریان خود در استفاده از پروتز مو، خدمات تعمیر و ترمیم پروتزهای آسیب دیده را برای استفاده‌کنندگان از پروتز مو ارائه می‌دهد.

روش نصب پروتز مو | تعویض پروتز مو
خدمات تعویض پروتز موبا

اگر یکی از استفاده‌کنندگان پروتز مو هستید لازم از پس از 2-3 هفته پس از نصب، چسب پروتز مو را مجددا شارژ کنید. این بازه زمانی می‌تواند برای افراد با پوست خشک طولانی‌تر و برای افراد با پوست چرب کوتاه‌تر باشد.

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

سوالی دارید؟ در واتساپ با ما گفت و گو کنید

یک مکالمه را شروع کنید

سلام! برای چت کردن در واتس اپ با  یکی از اعضای ما،  کلیک کنید

ما معمولا در چند دقیقه پاسخ می دهیم

.id=s+n;c.parentNode.insertBefore(r,c);}​​​​​​​​)(window,document,"script","https://cdn.oribi.io/XzI2NDQzNTEwMg/oribi.js","ORIBI");