مزایای ترمیم مو

مزایای ترمیم مو

راجع به روش‌های ترمیم مو و مزایا و ویژگی های آن چه اطلاعاتی دارید؟

روش‌های ترمیم مو یک راه‌حل زیرکانه و مدرن برای مشکلات ناشی از ریزش مو محسوب می‌شود. تاثیرگذاری آنی، اثربخشی طولانی مدت و قیمت مقرون به‌صرفه نسبت به کاشت مو این روش‌ها را به گزینه مناسبی برای مقابله با ریزش مو تبدیل کرده است. یکی از بهترین روش‌های ترمیم مو استفاده از پروتز مو طبیعی است.تاکنون زنان و مردان زیادی موفق شده‌اند به کمک پروتز مو زیبایی طبیعی خود را دوباره به‌دست آورند. در این مطلب قصد داریم به مهمترین ویژگی های ترمیم مو به ویژه پروتز مو بپردازیم:

پروتز مو | مزایا ترمیم مو
  • ترمیم مو به شما کمک می‌کند با عوارض طبیعی افزایش سن مانند ریزش مو، نازک و یا سفید شدن مو مقابله کرده و همیشه ظاهری آراسته و زیبا داشته باشید.
  • پروتزهای ترمیم مو موبا از جنس موی طبیعی دارای کوتیکول و بیس‌ ضدحساسیت ساخته شده است، ظاهر کاملا طبیعی ایجاد می‌کند و استفاده از آن برای بیماران پوستی و مستعد آلرژی هیچ مشکلی ندارد.
  • روش‌های ترمیم مو به شما کمک می‌کند بدون دردسر، جراحی و آسیب به تارهای طبیعی مو در ظاهر و استایل خود تنوع ایجاد کنید.
  • روش‌های ترمیمی به گروه سنی یا جنس خاصی محدود نمی‌شود و تنوع مدل و رنگ آن‌ها نیز چشمگیر است.
  • نصب پروتز مو در عرض چند ساعت انجام می‌شود و هیچ درد، خونریزی یا دوره نقاهتی ندارد. همچنین بدون هیچ دوره انتظاری نتیجه کاملا ایده‌آل بدست می‌آید.
  • ترمیم مو در کنار هزینه کمتر نسبت به کاشت مو روشی کاملا تضمینی است و امکان ریزش مجدد مو وجود ندارد.
  • انتخاب تراکم و رنگ مو با توجه به موی طبیعی افراد و سلیقه آن‌ها قابل انتخاب است.
  • روش نصب در کلیه روش‌ها بدون آسیب رساندن به پوست سر و با رعایت اصول بهداشتی انجام می‌شود.
  • پروتزهای مو به طور کامل روی سر ثابت می‌شوند و بر اثر تعریق شدید یا انجام ورزش‌های گوناگون از جمله شنا از سر جدا نمی‌شوند.
  • در پروتزهای مو موبا، اکسیژن‌رسانی پوست سر برقرار می‌ماند و موهای تازه به راحتی رشد کرده و از منافذ بیس رد می‌شوند.

معایب و عوارض ترمیم مو

در کنار این مزایا ترمیم مو نیز همانند همه عمل های زیبایی ممکن است معایبی نیز داشته باشد اما این معایب در مقابل مزایای ترمیم مو قابل چشم پوشی است.

موبا صداقت در کار و افزایش آگاهی مشتریان را یکی از اصول کاری خود قرار داده است. در همین راستا معایب و عوارض روش های ترمیم مو را هرچند کم و قابل چشم‌پوشی، برای تمام همراهان و افرادی که نیاز به ترمیم مو دارند به صورت شفاف بیان می‌کند. برای اطلاع از معایب و عوارض ترمیم مو لینک زیر را بخوانید

مطالب بیشتر
روش نصب پروتز مو | تعویض پروتز مو
تعویض پروتز مو و چسب آن

مرکز ترمیم مو موبا با برخورداری از فروشگاه بزرگ محصولات جانبی ترمیم مو و تیم متخصص در زمینه نصب پروتز مو آماده ارائه خدمات تعویض پروتز مو (شارژ مجدد چسب پروتز مو) با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان به شما عزیزان است.

نصب پروتز مو| ترمیم پروتز مو آسیب‌دیده
ترمیم پروتز مو آسیب‌دیده

موبا در راستای بهبود عمر مفید پروتزها، افزایش رضایت و کاهش هزینه مشتریان، خدمات تعمیر و ترمیم پروتزهای آسیب دیده را ارائه می‌دهد. ترمیم پروتزهای مو در صورتی امکان‌پذیر است که توری و بیس پروتز سالم بماند و تنها موهای آن بریزد.

مادنگاری ترمیم مو | عمر پروتز مو
ماندگاری ترمیم مو و چسب پروتز مو

چسبی که برای نصب پروتز مو استفاده می‌شود پس از گذشت زمان دوام خود را از دست می‌دهد. مدت زمانی که این چسب‌ها می‌تواند استحکام کافی را داشته باشد به عواملی چون جنس موهای استفاده شده در ترمیم مو، جنس بیس پروتزهای مو

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

سوالی دارید؟ در واتساپ با ما گفت و گو کنید

یک مکالمه را شروع کنید

سلام! برای چت کردن در واتس اپ با  یکی از اعضای ما،  کلیک کنید

ما معمولا در چند دقیقه پاسخ می دهیم

.id=s+n;c.parentNode.insertBefore(r,c);}​​​​​​​​)(window,document,"script","https://cdn.oribi.io/XzI2NDQzNTEwMg/oribi.js","ORIBI");