مزایای پروتز مو

مزایای پروتز مو

پروتز مو یک راه‌حل زیرکانه و مدرن برای مشکلات ناشی از ریزش مو محسوب می‌شود. عدم نیاز به جراحی، نتیجه سریع، اثربخشی طولانی مدت و قیمت مقرون به‌صرفه نسبت به کاشت مو از جمله مزایای پروتز مو است که آن را به گزینه مناسبی برای مقابله با ریزش مو تبدیل کرده است. تاکنون زنان و مردان زیادی موفق شده‌اند به کمک پروتز مو زیبایی طبیعی خود را دوباره به‌دست آورند. در این مطلب قصد داریم به مهمترین ویژگی‌های پروتز مو به عنوان بهترین روش ترمیم مو بپردازیم تا اگر تصمیم به استفاده از پروتز مو دارید مطمئن‌تر شوید

هزینه ترمیم مو | مراحل نصب پروتز مو| مزایای ترمیم مو

ویژگی‌های پروتز مو

 • پروتز مو به شما اجازه می‌دهد بدون دردسر، جراحی و آسیب به تارهای طبیعی مو در ظاهر و استایل خود تنوع ایجاد کنید.
 • پروتز مو مو به شما کمک می‌کند با عوارض طبیعی افزایش سن مانند ریزش مو، نازک و یا سفید شدن مو مقابله کرده و همیشه ظاهری آراسته و زیبا داشته باشید.
 • پروتز مو در کنار هزینه کمتر نسبت به کاشت مو روشی کاملا تضمینی است و امکان ریزش مجدد مو وجود ندارد.
 • استفاده از پروتز مو به گروه سنی یا جنس خاصی محدود نمی‌شود و در رنگ و تراکم و مدل مو تنوع بالایی دارد.
 • پروتزهای مو موبا از جنس موی طبیعی دارای کوتیکول و بیس‌ ضدحساسیت ساخته شده است، ظاهر کاملا طبیعی ایجاد می‌کند و استفاده از آن برای بیماران پوستی و مستعد آلرژی هیچ مشکلی ندارد.
 • نصب پروتز مو در عرض چند ساعت انجام می‌شود و هیچ درد، خونریزی یا دوره نقاهتی ندارد. همچنین بدون هیچ دوره انتظاری نتیجه کاملا ایده‌آل بدست می‌آید.
 • میزان تراکم و رنگ مو با توجه به موی طبیعی افراد و سلیقه آن‌ها قابل انتخاب است.
 • روش نصب در کلیه روش‌ها بدون آسیب رساندن به پوست سر و با رعایت اصول بهداشتی انجام می‌شود.
 • پروتزهای مو به طور کامل روی سر ثابت می‌شوند و بر اثر تعریق شدید یا انجام ورزش‌های گوناگون از جمله شنا از سر جدا نمی‌شوند.
 • در پروتزهای مو موبا، اکسیژن‌رسانی پوست سر برقرار می‌ماند و موهای تازه به راحتی رشد کرده و از منافذ بیس رد می‌شوند.
 • هزینه پروتز مو حتی با احتساب ترمیم‌های دوره‌ای آن، نسبت به کاشت مو بسیار مناسب‌تر است.
 • در ساخت پروتز مو موبا از مواد ضدحساسیت استفاده می‌شود و بیماران و افراد مستعد آلرژی می‌توانند بدون نگرانی از آن استفاده کنند.

پروتز مو یا کاشت مو

بسیاری از ویژگی‌های پروتز مو باعث شده افراد روش‌های دیگر چون کاشت مو را کنار گذاشته و استفاده از پروتز مو را ترجیح دهند. اما شاید به دلیل ناآگاهی از معایب پروتز مو هنوز هم در استفاده از پروتز مو تردید داشته باشید.

موبا صداقت در کار و افزایش آگاهی مشتریان را یکی از اصول کاری خود قرار داده است. در همین راستا معایب و عوارض پروتز مو را هرچند کم و قابل چشم‌پوشی، برای تمام همراهان و افرادی که قصد استفاده از پروتز مو دارند به صورت شفاف بیان می‌کند. برای اطلاع از معایب و عوارض پروتز مو لینک زیر را بخوانید

♦ معایب و عوارض پروتز مو

مطالب بیشتر
ظاهری طبیعی با پروتز مو| معایب پروتز مو
معایب و عوارض پروتز مو

تیم متخصص موبا در راستای باورهای خود می کوشد در نهایت صداقت با مشتریان رفتار کرده و با ارائه اطلاعات کامل آن‌ها را در جهت انتخاب درست و آگاهانه راهنمایی کند. در این مطلب معایب و عوارض احتمالی استفاده از روش‌های ترمیم مو را برای شما عزیزان بیان کنیم.

قیمت پروتز مو | هزینه خرید پروتز مو
قیمت پروتز مو

قیمت پروتز مو به عوامل مختلفی بستگی دارد؛.
جنس استفاده شده در پروتز مو، میزان تراکم مو، کوتاهی و بلندی موهای پروتز، رنگ موی پروتز، چسب و مواد استفاده شده برای نصب پروتز مو، شرایط بیماری و … از جمله این عوامل هستند.

دوام و مانگاری پروتز مو
دوام و ماندگاری پروتز مو

عمر مفید پروتز مو و ماندگاری آن برای استفاده دارای فاکتورهای زیادی است؛ به طور میانگین یک پروتز مو بین 10 تا 15 ماه ماندگاری دارد.البته در صورت رعایت تمام نکات مراقبت از پروتز مو و استفاده از مواد با کیفیت در ترمیم آن، عمر مفید پروتزها بیشتر می‌شود.

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

سوالی دارید؟ در واتساپ با ما گفت و گو کنید

یک مکالمه را شروع کنید

سلام! برای چت کردن در واتس اپ با  یکی از اعضای ما،  کلیک کنید

ما معمولا در چند دقیقه پاسخ می دهیم

.id=s+n;c.parentNode.insertBefore(r,c);}​​​​​​​​)(window,document,"script","https://cdn.oribi.io/XzI2NDQzNTEwMg/oribi.js","ORIBI");