معایب ترمیم مو

معایب ترمیم مو

اگر شما هم جزء افرادی هستید که به دلایل مختلف دچار ریزش مو هستید یا به طور کامل موهای خود را از دست داده‌اید و به دنبال راه‌کاری برای این موضوع هستید ممکن است راجع به ویژگی‌های ترمیم مو اطلاعاتی بدست آورده باشید. در چنین مواقعی بیشتر موسسه‌هایی که ترمیم مو انجام می‌دهند فقط راجع به مزایای این روش صحبت می‌کنند و هیچ اطلاعاتی راجع به عوارض احتمالی روش‌های ترمیم مو در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار نمی دهند. در صورتی‌که روش‌های ترمیم مو نیز مانند هر فعالیت یا عمل زیبایی دیگر ممکن است دارای معایب و عوارضی باشد.

پروتز مو چیست

عوارض ترمیم مو

تیم متخصص موبا در راستای باورهای خود می کوشد در نهایت صداقت با مشتریان رفتار کرده و با ارائه اطلاعات کامل راجع به ویژگی‌های ترمیم مو، آن‌ها را در جهت انتخاب درست و آگاهانه راهنمایی کند. به همین دلیل در این مطلب قصد داریم معایب و عوارض احتمالی استفاده از روش‌های ترمیم مو را برای شما عزیزان بیان کنیم.

  • روش‌های ترمیم مو در مقایسه با کاشت مو نیاز به مراقبت و توجه بیشتری دارند.
  • شستشو و شانه زدن تارهای مو باید با دقت زیاد و به آرامی انجام گیرد.
  • در روش‌های ترمیمی به تعویض دوره‌ای پروتز و چسب پروتز مو نیاز است.
  • پروتز مو در افرادی که پوست سر چرب دارند دوام و ماندگاری کمتری دارد.
  • بهداشت سر و شست‌وشوی سر در این روش اهمیت زیادی دارد و بعد از انجام هر فعالیت ورزشی و تعریق، پروتز سر باید شسته شود.
  • تارهای مو استفاده شده در ترمیم مو مانند کاشت مو رشد ندارند در صورتی‌که موهای طبیعی فرد به‌طور مداوم رشد می‌کنند. به همین دلیل فرد باید همیشه موهای خود اصلاح کند.

این معایب در مقابل با مزیت‌های بسیار این روش در مقابل با سایر روش های ترمیم مو بسیار ناچیز و قابل چشم‌پوشی است.

برای اطلاع از ویژگی ها و مزایا ترمیم مو لینک‌های زیر را مطالعه کنید

مطالب بیشتر
اندازه‌گیری سر برای نصب پروتز مو
پروتز مو چگونه نصب می‌شود؟

چندین روش برای نصب پروتز مو روی سر وجود دارد که تمرکز در کلیه آن‌ها اجتناب از آسیب رساندن به پوست سر و رعایت اصول بهداشتی است. انتخاب روش نصب پروتز روی سر‌، متناسب با سایز ناحیه بدون مو و انتخاب شخصی فرد تعیین می‌شود.

ترمیم مو بیماران خاص | ترمیم مو بیماری‌های پوستی | سرطان و شیمی درمانی
ترمیم مو برای بیماران خاص

موبا به افرادی که دچار بیماری‌های خاص پوستی دچارند یا عوارض ناشی از سرطان و شیمی درمانی باعث ریزش موهای آنان شده است کمک می‌کنند با خاطری آسوده موهای خود را ترمیم کرده و با اعتماد به‌نفس بیشتری به مبارزه با بیماری بپردازید.

مزایای ترمیم مو
ترمیم مو چه مزایا و ویژگی‌هایی ارد؟

تاثیرگذاری آنی، اثربخشی طولانی مدت و قیمت مقرون به‌صرفه نسبت به کاشت مو این روش را به گزینه مناسبی برای مقابله با ریزش مو تبدیل کرده است. یکی از بهترین روش‌های ترمیم مو استفاده از پروتز مو طبیعی است.

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

سوالی دارید؟ در واتساپ با ما گفت و گو کنید

یک مکالمه را شروع کنید

سلام! برای چت کردن در واتس اپ با  یکی از اعضای ما،  کلیک کنید

ما معمولا در چند دقیقه پاسخ می دهیم

.id=s+n;c.parentNode.insertBefore(r,c);}​​​​​​​​)(window,document,"script","https://cdn.oribi.io/XzI2NDQzNTEwMg/oribi.js","ORIBI");