عوارض و معایب پروتز مو

عوارض و معایب پروتز مو

همه افرادی که به دلایل مختلف دچار ریزش مو و طاسی هستند، دوست دارند دوباره به دورانی بازگردند که موهای پرپشتی در سر داشتند. برای براورده کردن این آرزو راه‌ها و روش های زیادی وجود دارد. استفاده از روش‌های ترمیم مو مثل کاشت مو و یا پروتز مو دو نمونه از بهترین راه‌کارها هستند. تصمیم‌گیری میان این دو راهکار و انتخاب یکی از این روش‌ها نیاز به اطلاعات کامل و آشنایی با تمام شرایط، مزایا و معایب هر یک از روش‌ها دارد.
تیم متخصص موبا در راستای باورهای خود می کوشد در نهایت صداقت با مشتریان رفتار کرده و با ارائه اطلاعات کامل آن‌ها را در جهت انتخاب درست و آگاهانه راهنمایی کند. به همین دلیل در این مطلب قصد داریم معایب ترمیم مو و عوارض احتمالی استفاده از این روش را برای شما عزیزان بیان کنیم.

ترمیم مو | معایب پروتز مو

معایب پروتز مو چیست؟

  • پروتز مو مو در مقایسه با کاشت مو نیاز به مراقبت و توجه بیشتری دارد.
  • شستشو و شانه زدن تارهای مو پروتز باید با دقت زیاد و به آرامی انجام گیرد.
  • پروتز مو یک روش نیمه دائمی است و به تعویض دوره‌ای پروتز و چسب پروتز مو نیاز دارد.
  • پروتز مو در افرادی که پوست سر چرب دارند دوام و ماندگاری کمتری دارد.
  • بعد از انجام هر فعالیت ورزشی و تعریق، پروتز مو باید شسته شود.
  • تارهای مو استفاده شده در پروتز مانند کاشت مو قابلیت رشد ندارند.

به طور کلی می‌توان گفت هرگونه فعالیت یا عمل زیبایی ممکن است دارای معایبی باشد. استفاده از پروتز مو نیز از این قاعده مستثنی نیست. اما در مقابل با مزیت‌هایی که به همراه دارد می‌توان از معایب آن چشم‌پوشی کرد.برای مقایسه بهتر میان پروتز مو با سایر روش های ترمیم مو و آگاهی از شرایط و مزایای پروتز مو لینک‌های زیر را بخوانید

♦ پروتز مو چیست؟

مطالب بیشتر
هزینه ترمیم مو | مراحل نصب پروتز مو| مزایای ترمیم مو
مزایای پروتز مو

پروتز مو یک راه‌حل زیرکانه و مدرن برای مشکلات ناشی از ریزش مو محسوب می‌شود. عدم نیاز به جراحی، نتیجه سریع، اثربخشی طولانی مدت و قیمت مقرون به‌صرفه نسبت به کاشت مو از جمله مزایای پروتز مو است که آن را به گزینه مناسبی برای مقابله با ریزش مو تبدیل کرده است.

تفاوت کلاه گیس با پروتز مو
پروتز مو یا پوستیژ مو (کلاه گیس)؟

کلاه‌گیس‌ یا همان پوستیژ مو از زمان‌های دور به عنوان راهکاری برای مقابله با طاسی استفاده شده و هنوز هم می‌شود. روش‌ها و تکنیک‌های روز اگرچه کیفیت ساخت کلاه گیس ها را روز به روز بهبود بخشیده، اما باز هم نمی‌توان از آن به‌عنون یک راه‌حل مطمئن نام برد.

کاشت مو بهتر است یا ترمیم مو؟
پروتز مو بهتر است یا کاشت مو؟

از آن‌جایی که بسیاری از مراجعه‌کنندگان به مرکز ترمیم مو موبا تفاوت پروتز مو و کاشت مو را به درستی نمی‌دانند قصد داریم در این مطلب به صورت کامل روش پروتز مو را با کاشت مو مقایسه کنیم تا مزایا و معایب هر دو روش مشخص شود.

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

سوالی دارید؟ در واتساپ با ما گفت و گو کنید

یک مکالمه را شروع کنید

سلام! برای چت کردن در واتس اپ با  یکی از اعضای ما،  کلیک کنید

ما معمولا در چند دقیقه پاسخ می دهیم

.id=s+n;c.parentNode.insertBefore(r,c);}​​​​​​​​)(window,document,"script","https://cdn.oribi.io/XzI2NDQzNTEwMg/oribi.js","ORIBI");