نگهداری از پروتز مو

نگهداری از پروتز مو

نکاتی که باید در مراقبت از پروتز مو رعایت کنیم

پروتز مو هم درست مانند موهای طبیعی انسان به نگهداری و مراقبت نیاز دارد. مراقبت از پروتز مو و استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی مناسب، حالت بهتری به پروتز مو بخشیده و طول عمر آن را افزایش می دهد.

بسیاری از استفاده‌کنندگان از پروتز به دلیل ناآگاهی از نکات مراقبتی و بهداشتی و یا بی‌توجهی به این نکات، نگهداری لازم و کافی را از پروتز مو انجام نمی دهند و در نهایت از نتیجه کار شکایت دارند. در صورتی که مهمترین نکته در نتیجه رضایت‌بخش و دوام پروتز مو نگهداری مناسب از آن است. نگهداری از پروتز موی سر اگر به شیوه ای صحیح انجام شود دوام طولانی مدت و ظاهر زیبای آن را حفظ خواهد کرد.

نگهداری از پروتز مو

مهمترین مواردی که باید در نگهداری از پروتز مو رعایت کنید در زیر آمده است:

  • برای شانه کردن پروتز مو بهتر است که از شانه‌های دندانه درشت و فاصله دار که باعث باز شدن گره موها از هم می شود استفاده شود. تا هر گونه ، گره خوردگی برطرف شده و از وارد آمدن فشار غیر ضروری بر روی گره ها جلوگیری شود.
  • بهتر است پروتز مو را با شامپوهای طبیعی، بدون سولفات و نمک بشویید و از محصولات حاوی الکل بپرهیزید.
  • از استعمال کرم و نرم کننده‌های موی طبیعی در نزدیکی نواحی بیس پروتزمو اجتناب کنید.
  • اگر چه در پروتز مو امکان رنگ کردن مو وجود دارد اما مباشد تعداد دفعات آن زیاد باشد زیرا مواد دکلره و رنگ مو به پروتز مو آسیب جدی وارد می کند.
  • همیشه پس از شنا و یا هر فعالیت بدنی دیگری که موجب تعریق می‌شود لازم است پروتز مو را به خوبی بشویید.
  • هنگام شست و شو سعی کنید تنها با کمی شامپو کف سر را ماساژ داده و از حرکات شدید و خشن اجتناب کنید.
  • بیش از اندازه از اتوی مو و سشوار جهت خشک کردن و حالت دهی این موهای پروتز استفاده نکنید زیرا حرارت باعث از بین رفتن موها می‌شود.
  • در هنگام شنا کردن از یک کلاه شنا مناسب استفاده کنید و از ورود کلر به موهای خود جلوگیری کنید.
  • برای حفظ رطوبت موجود در پروتز بهتر است که از روغن استفاده کنید اما مراقب باشید به ناحیه پایه موهای پروتز شده نزدیک نشود.

با رعایت تمامی این نکات مراقبتی می‌توانید ظاهر زیبای پروتز مو خود را حفظ کنید و طول عمر مفید آنرا افزایش دهید. با این حال اگر پروتز موی شما به هر دلیل دچار آسیب شد می‌توانید از خدمات تعمیر و ترمیم پروتز مو موبا استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر راجع به این موضوع به لینک زیر مراجعه کنید.

لینک ترمیم پروتز مو

مطالب بیشتر
دوام و مانگاری پروتز مو
عمر مفید پروتز مو

عمر مفید پروتز مو و ماندگاری آن برای استفاده دارای فاکتورهای زیادی است؛ جنس موهای استفاده شده در پروتز مو مو، جنس بیس پروتزهای مو، میزان توجه به نکات مراقبتی و بهداشتی

روش نصب پروتز مو | تعویض پروتز مو
تعویض پروتز مو

مرکز ترمیم مو موبا به عنوان یکی از معتبرترین مراکز خدمات ترمیم مو در ایران در حال ارائه خدمات ترمیم مو مثل تعویض پروتز مو و شارژ مجدد چسب پروتز مو است.

نصب پروتز مو| ترمیم پروتز مو آسیب‌دیده
ترمیم پروتز مو آسیب‌دیده

مرکز ترمیم مو موبا در راستای بهبود عمر مفید پروتزها و کاهش هزینه مشتریان خود در استفاده از پروتز مو، خدمات تعمیر و ترمیم پروتزهای آسیب دیده را برای استفاده‌کنندگان از پروتز موارائه می‌دهد..

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

سوالی دارید؟ در واتساپ با ما گفت و گو کنید

یک مکالمه را شروع کنید

سلام! برای چت کردن در واتس اپ با  یکی از اعضای ما،  کلیک کنید

ما معمولا در چند دقیقه پاسخ می دهیم

.id=s+n;c.parentNode.insertBefore(r,c);}​​​​​​​​)(window,document,"script","https://cdn.oribi.io/XzI2NDQzNTEwMg/oribi.js","ORIBI");