• 09123032165 - 03133123

پروتز مو آقایان

ترمیم مو و پروتز مو آقایان (پروتز مو مردانه)

چه اطلاعاتی در مورد ریزش مو مردانه و پروتز مو آقایان دارید؟

بالغ چه بر 80 درصد آقایان در دهه پنجم زندگی خود نازک شدن و ریزش تارهای مو را به طرز چشمگیری تجربه می‌کنند. ریزش مو مردانه پس از 20 سالگی شروع شده و تا پیش از شروع 30 سالگی حجم زیادی از تراکم مو از دست می‌رود.

امروزه علاوه بر مسائل ژنتیکی و روحی، تغذیه نامناسب و قرار گرفتن در میان دستگاه‌هایی که رادیواکتیو را متشعشع می‌کنند به دلیلی برای ریزش مو تبدیل شده است. در بسیاری از موارد، ریزش مو عواقب روحی و اجتماعی زیادی برای افراد به بار آورده و سبک زندگی آن‌ها را دستخوش تغییرات ناخوشایندی می‌کند. صرف وقت و هزینه زیاد و عدم قطعیت درمان نیز از جمله دیگر عوارض ریزش مو است.

شاید اکثر افرادی که دچار ریزش مو هستند، کاشت مو را به عنوان راه‌حلی قطعی برای این بیماری بدانند، در صورتی که برای دریافت نتیجه مثبت از کاشت مو شرایط خاصی لازم است. فرد باید از بانک مو مناسبی برخوردار باشد و همچنین علت ریزش مو او رفع شده باشد. در مواردی که ریزش مو به دلایل ارثی و ژنتیکی بروز پیدا می‌کند، حتی کاشت مو نیز جوابگو نیست و پس از کاشت و پیوند مو ریسک ریزش مجدد موهای روییده شده موجود دارد. حتی در صورت اثربخشی کاشت مو، ممکن است به دلیل جنس بانک مو و میزان خون‌رسانی به پوست سر شما، نتیجه با تصویر ذهنی‌ که از نتیجه کار داشتید مطابقت نداشته باشد. این عوامل به‌علاوه هزینه زیاد عمل کاشت و پیوند مو باعث می‌شود بسیاری از افراد مایل به انجام کاشت مو نباشند. برای این‌ افراد بهترین جایگزین روش‌های ترمیم مو و استفاده از پروتز مو است.

خط رویش طبیعی در پروتز مو مردانه | پروتز موی آقایان

استفاده از پروتز موی آقایان

پروتز مو سازه‌ای است که برای ترمیم موهای از دست رفته به کار می‌رود. این سازه از دو بخش اصلی بیس و مو تشکیل شده است و به وسیله گیره و یا چسب‌های کراتینه مخصوص بر روی سر نصب می‌شود.

استفاده از پروتز مو روشی سریع، ساده و بدون نیاز به جراحی برای ترمیم مو آقایان است. در مورد مزایای استفاده از پروتز مو می‌توان به اثربخشی سریع، ظاهر طبیعی، حالت‌پذیری فوق‌العاده اشاره کرد. همچنین در استفاده از پروتز مو تراکم و رنگ موها با توجه به موی طبیعی افراد انتخاب می‌شود و فرد پس از نصب پروتز می‌تواند مثل قبل به فعالیت‌های روزانه خود، حتی ورزش‌هایی مانند شنا و موتور سواری، بدون هیچ نگرانی بپردازید.

پروتز مو یکی از جدیدترین شیوه‌های ترمیم مو آقایان به شمار می‌رود که در سال‌های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است و استفاده از آن در سراسر دنیا رواج دارد.

پروتز مو آقایان در مرکز ترمیم مو موبا

مرکز ترمیم مو موبا به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین مراکز خدمات ترمیم مو و پخش عمده پروتز مو آقایان و خانم‌ها در ایران در حال ارائه محصولات حرفه‌ای به مشتریان خود می‌باشد. کادر مجرب مجموعه موبا نهایت تلاش خود را می‌کند تا انواع خدمات ترمیم مو را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه دهد.

در کنار ما:

  • زیبایی و جوانی طبیعی خود را دوباره بازیابید.
  • در فضایی اختصاصی به مشاوره با کارشناسان مجرب موبا بپردازید.
  • با عضویت در باشگاه مشتریان موبا از مزایای ارزشمند آن برخوردار شوید.
  • کیفیت را تجربه کنید.
مطالب بیشتر
پروتز مو بیماری‌های خاص | بیماران خاص
پروتز مو بیماری‌های خاص

بیماری‌های خاص مثل انواع آلوپسی، لوپوس، عوامل روانشناختی، عوارض شیمی درمانی و… بر ریزش موها اثر گذاشته و باعث طاسی سر می شود

بیشتر بدانید
پروتز مو خانم‌ها | پروتز مو زنانه | پروتز مو بانوان
پروتز مو خانم‌ها

اگرچه پتانسیل ریزش مو در آقایان بیشتر به نظر می‌رسد، تقریبا تمام زنان در زندگی خود، حتی برای برهه‌ای کوتاهی، ریزش و یا نازک شدن مو را تجربه می‌کنند.

بیشتر بدانید
ظاهر طبیعی پروتز مو
پروتز مو چیست؟

پروتز مو یکی از جدیدترین روش‌های ترمیم مو است که به دلیل عدم نیاز به جراحی، نتیجه‌ سریع و هزینه کمتر نسبت به کاشت مو برتری دارد.

بیشتر بدانید

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش