[vc_row][vc_column][vc_column_text]

خدمات گارانتی پروتز مو و ضمانت بازگشت کالا برای اولین بار در ایران

اعتماد شما مهم‌ترین اولویت کاری ما در تیم موباست

موبا از روزهای اول فعالیت خود رضایت مشتری و دریافت بازخوردهای مثبت نسبت به خدمات را یکی از اصول کاری خود قرار داده است و همیشه با ارائه خدمات با کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته از مشتریان سعی در  پیاده‌سازی اصول مشتری‌مداری داشته است. در همین راستا موبا با هدف افزایش خدمات پس از فروش خود و تضمین کیفیت محصولات خود نسبت به رقبا دیگر در بازار، طرح گارانتی و ضمانت بازگشت کالا را برای پروتزهای مو پیاده‌سازی کرده است.

موبا در ارائه خدمات ترمیم مو و نصب پروتز مو همیشه کیفیت و خواسته مشتری را در اولویت قرار می‌دهد و در کنار منافع خود، برای جلب اعتماد شما عزیزان تلاش می‌کند. آگاهی‌سازی نسبت به تمام روش‌های ترمیم مو، مقایسه بین روش‌های کاشت مو، پروتز مو و کلاه‌گیس، در نظر گرفتن طرح‌های متنوع فروش و ارائه امتیازات ویژه نسبت به رقبا، گارانتی پروتزهای مو و ضمانت بازگشت کالا از جمله اقداماتی است که موبا در جهت شفاف‌سازی حوزه فعالیت خود و اعتمادسازی در میان جامعه هدف خود انجام داده است.

 

گارانتی پروتز مو چیست؟

موبا در طرح گارانتی پروتز مو سعی می‌کند با ارائه خدمات پس از فروش گسترده‌تر و تخفیفات ویژه، مشتریان را برای تجربه بهتر از محصولات همراهی کرده و هزینه آن‌ها را برای استفاده پروتز مو کاهش دهد. در این طرح هرگونه تغییر در ظاهر پروتز مو، به جز پارگی در بیس پروتز، توسط کارشناسان ترمیم پروتز مو موبا بررسی شده و در صورت نیاز پروتز مو بدون هیچ‌گونه دریافت هزینه از شما عزیزان ترمیم و یا حتی تعویض می‌گردد.

مهلت زمانی استفاده از گارانتی یک ماه است.

شرایط استفاده از گارانتی:

هر یک از پروتزهای مو موبا دارای کارت گارانتی مخصوص، همراه با کد شناسایی محصول هستند که بعد از نصب به مشتری تحویل داده می‌شود. شما برای بهره‌مندی از طرح گارانتی باید کد محصول را به سر شماره (سرشماره) ارسال کنید تا پروتز مو شما به همراه تاریخ نصب در سیستم ثبت شود.

همچنین توجه داشته باشید ارسال پروتزهای مو در فواصل 2 تا 3 ماه یک بار برای سرویس توسط کارشناسان موبا، با هدف افزایش ماندگاری پروتزها در طرح‌های یوتامو و ترامو گنجانده شده است و در صورتی که پروتزها در تاریخ‌های مقرر به دفتر موبا ارسال نگردد، محصول از طرح گارانتی خارج می‌شود.

علاوه بر این به دلیل وجود افراد سودجو در بازار و فروش لوازم جانبی تقلبی و با کیفیت پایین و همچنین اثرات مخربی که استفاده از این لوازم بر دوام و عمر پروتز مو دارند، مشتریان برای استفاده از طرح گارنتی ملزم هستند تمامی لوازم جانبی ترمیم مو مانند چسب پروتز مو را از موسسه موبا خریداری کنند.

 

ضمانت بازگشت کالا در موبا به چه صورت است؟

همانطور که در بالا اشاره شد پروتزهای نصب شده برای افراد دارای کارت‌های گارانتی با کد شناسایی محصول هستند. با ارسال این کد به سرشماره تاریخ نصب پروتز مو برای شما ثبت می‌شود و شما عزیزان می‌توانید پس از یک ماه استفاده از پروتز مو در صورت نارضایتی از محصول، پروتز مو را به موسسه برگرداننده و 50% از مبلغ پرداختی خود بدون هیچ شرطی دریافت کنید. توجه داشته باشید برای استفاده از این طرح فقط تا پایان ماه دوم استفاده از پروتز فرصت دارید.

شرایط استفاده از طرح بازگشت کالا موبا:

  • ارسال کد شناسایی محصول به سرشماره (سرشماره) بعد از نصب
  • پروتز مو باید کاملا سالم و بدون پارگی در بیس باشد.
  • یک ماه از تاریخ نصب پروتز مو گذشته باشد و مشتری قبل از پایان ماه دوم برای عودت کالا اقدام کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]