برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید.   برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید.   سال نو، چهره نو

   با جشنواره شگفتانه موبا

   با گذشت قرن‌ها، هنوز هم سنت زیبا عیدی دادن در نوروز میان ما رواج دارد. موبا هم از این قاعده مستثنی نیست. بر اساس همین منوال موبا عیدی سال نو را همزمان با گیرودار خریدهای نوروزی به شما هدیه می‌دهد. عیدی موبا یک تخفیف استثنایی برای خرید پروتز مو است. موبا با توجه به شرایط اقتصادی موجود، جشنواره نوروزی شگفتانه را برای همه افراد برگزار می‌کند. در این جشنواره، عیدی موبا خیلی متفاوت‌تر از سال‌های گذشته است. عیدی ما به شما 1،000،000 تومان تخفیف خرید پروتز مو موباست. به جای اینکه پروتز مو را 4،500،000 خریداری کنید، 3،500،000 تومان بخرید! یک تخفیف فوق‌العاده آخر سالی برای شروع یک سال جدید.

   مسابقه جشنواره شگفت‌انگیز نوروزی موبا

   جشنواره نوروزی موبا با مسابقات جذاب و جوایز ویژه نیز همراه است. شما می‌توانید با مراجعه به پیج موبا به آدرس  muba_hair و muba_ir  در این مسابقات شرکت کنید و یکی از برندگان ما باشید.


   عید و عیدیش!!!

   عیدانه موبا، تنها یک عیدی نیست! یک هدیه به پاس قدردانی و سپاس از شما و ساختن یک سال متفاوت است. قدردانی از شما عزیزان همیشه همراه موبا که در این سال‌ها موبا را تنها نگذاشته‌اید. استقبال بی‌نظیر شما از جشنواره یلدایی موبا، ما را بر آن داشت که با یک جشنواره تخفیفانه نوروزی شگفتانه‌ای دیگر را رقم بزنیم و شما را در این نوروز، متفاوت همراهی کنیم. شاید امسال به خاطر کرونا از هم دور باشیم و نتوانیم نوروز را در کنار هم جشن بگیریم، ولی می‌توانیم سالم و زیبا و با روحیه‌ای متفاوت به استقبال بهار برویم. هدف ما تغییر حال و حوای شماست تا سرحال و سر زنده در کنار خانواده نوروز را جشن بگیرید.

    جشنواره نوروزی موبا، فقط یک جشنواره نیست! یک خرید فوق العاده است! 

   شما می‌توانید برای بهره‌مندی از شگفتانه نوروزی موبا از تاریخ 1399/12/01 لغایت 1399/12/30 در جشنواره نورزی موبا شرکت کنید.


   سلامتی شما، اولیت اصلی ما

   ما با توجه به شرایط حاکم بر جامعه و لزوم رعایت اصول بهداشتی برای دوری از بیماری و سالم بودن، سعی کرده‌ایم با رعایت نکات بهداشتی و اصول مراقبتی، مکانی امن و بهداشتی را برای شما عزیزان در موبا فراهم کنیم تا به آرامش خاطر برای زیباتر شدن اقدام کنید و از تخفیف شگفت‌انگیز آخر سال موبا نهایت بهره را ببرید.

   عیدانه موبا… شگفتانه‌ای برای شروع نو در سال نو

    برای کسب اطللاعات بیشتر پیرامون جشنواره می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

   ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

   اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

   ما فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از ۱۳ سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم.

   اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان حاج رحیم ارباب، نبش کوچه 14، ساختمان ستایش

   سوالی دارید؟ در واتساپ با ما گفت و گو کنید

   یک مکالمه را شروع کنید

   سلام! برای چت کردن در واتس اپ با  یکی از اعضای ما،  کلیک کنید

   ما معمولا در چند دقیقه پاسخ می دهیم

   .id=s+n;c.parentNode.insertBefore(r,c);}​​​​​​​​)(window,document,"script","https://cdn.oribi.io/XzI2NDQzNTEwMg/oribi.js","ORIBI");