جستجو
سبد خرید

درباره ما

موبا فعالیت خود را از سال 1383 با نام تجاری گیسو کمند آغاز کرده و پس از 13 سال تجربه و به منظور ارائه تصویری جدید و منسجم از کالا و خدمات خود به خصوص پروتز مو، در تحولی بنیادین و به منظور مدیریت جدید و خلاق برند خود، نام تجاری جدید موبا را انتخاب کرده‌ایم. هدف از ارائه خدمات زیبایی و ترمیم مو، فراهم کردن بستری است که افراد بتوانند ظاهری که می‌پسندند را انتخاب کنند و برای خود بسازند. مفتخریم اعلام کنیم که طی این سال‌ها به چندین هزار نفر از هم وطنان خود در سراسر ایران خدمات‌ پروتز مو و ترمیم مو ارائه کرده‌ایم و رضایت مشتریان و بازخوردهای مثبتی که از نصب پروتز مو از ایشان طی این سال‌ها دریافت کرده‌ایم انگیزه اصلی ما برای توسعه خدمات و ارائه محصولات جدید و مبتنی بر دانش روز دنیا است.

Muba is obsessed with your beautiful smile
Muba Hair Prosthesis

ترمیم مو با کیفیت

موبا محصولات حرفه‌ای ترمیم مو را که با کیفیت بالا طراحی شده‌اند به صورت اینترنتی یا در مراکز فروش طرف قرارداد در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. محصولات ترمیم مو به گونه‌ای تولید و طراحی شده‌اند که برای افراد ایجاد هیچ‌گونه حساسیت و آلرژی نمی‌کنند و جایگزینی بی‌نظیر برای دیگر روش‌های موجود هستند. کلیه محصولات ترمیم مو از مواد کاملا طبیعی و بدون استفاده از هرگونه الیاف یا پلاستیک تولید می‌شوند. ترمیم مو به گونه‌ای است که افراد با شرایط  گوناگون، چه افرادی که به طور کامل موهای خود را از دست داده‌اند و چه افرادی که بخشی از موهای خود را ندارند و حتی افرادی که صرفا برای تغییر فرم و ظاهر موهای خود تصمیم به استفاده از  خدمات ترمیم مو موبا گرفته‌اند، به خوبی بتوانند محصول مورد نظر خود را بدون هیچ تردیدی انتخاب کنند.

جهان قلمرو زیبایی توست

موبا به شعار برند خود  باور دارد، باوری برآمده از بطن ذهنمان که زیبایی را یک حق و نه یک انتخاب می‌داند و معتقد است زندگی فرصتی یگانه و یکتا برای هر انسان است که نباید جز به زیبایی بگذرد.

هنگامی که موبا روزهای آغاز فعالیت خود را سپری می‌کرد، ما تیم کوچکی از افراد علاقمند به فعالیت در این حوزه بودیم که تمام توان خود را به کار گرفتیم تا به خوبی به خدمات‌رسانی به مراجعان بپردازیم. اما امروز، با جلب رضایت مشتریان، کسب مشتریان وفادار و توسعه و گسترش خدمات خود، تیمی بزرگ از افراد سرشار از انرژی، توانمند و زیباپسند، خانواده ما در موبا را شکل می‌دهد.

0
مشتری پروتز مو
0
نمایندگی فروش
0 %
رضایت مشتریان

همکاری با موبا

جهت همکاری با موبا در زمینه های نمایندگی فروش ، خدمات آرایشگری و … فرم زیر را تکمیل کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.