جستجو
سبد خرید

پروتــــز مــــو

مناسب لایف استایل شما

یکی از سوالاتی که در هنگام انتخاب شیوه پروتز مو برای هر شخصی پیش می آید ، تداخل امور روزمره مثل شغل یا فعالیت های جانبی با پروتز است.

خوشبختانه افراد میتوانند با ارامش خاطر و بدون هیچ دغدغه ای در این خصوص نسبت به لایف استایل رومزه ، پروتز مو مناسب خود را انتخاب نمایند.

Your trust is our most important work priority in Muba company
Your trust is our most important work priority in Muba company
منطقه جغرافیایی و اب و هوایی
اب و هوای گرم

افرادی که در مناطق گرم و خشک زندگی میکنند یا در فصل تابستان اقدام میکنند برای تهیه پروتز مو،پیشنهاد می شود از مدل هایی استفاده کنند که ساختار کف ان ها توری مانند باشد تا آب و هوا کاملا به پوست سر برسد زیرا باعث کاهش تعریق سر میشود ،مدل های دیگری هم وجود دارند که باتوجه به اینکه کف انها سیلیکون و جنس تور ان ها پارچه ای مانند هست برای این مناطق مناسب نیست زیرا اب و هوا کاملا به پوست سر نمیرسد و ممکن است تعرق ناشی از هوای گرم موجب کلافگی شود.

آب و هوای معتدل و مرطوب

آب و هوای مرطوب چربی پوست سر را افزایش می دهد،زیرا رطوبت نیز به اندازه آفتاب و گرمی هوا باعث تعرق سر می شود،به همین دلیل نباید از پروتزهایی که کف آن ها سیلیکون یا لاستیک مانند هست استفاده کرد.پیشنهاد می شود از پروتزهایی دور پوست  و جلوتور استفاده شود .

آب و هوای سرد

همه مدل های پروتز برای افرادی که درمناطق سرد زندگی می کنند مناسب هستند زیرا تعریق سر در آن منطقه کمتر هست (استثنا: مگر افرادی که تعریق زیاد دارند و ورزش می کنند )

انتخاب بر اساس شغل
کارمندی و اداری

این دسته از افراد مانند پزشکان،استادان،کارمندهای دفتری،فروشگاه ها و ….که در محیط بسته فعالیت دارند پیشنهاد می شود از پروتزهای سری اچ و دورپوست و هشت تیکه استفاده نمایند. سلیقه افراد درطبیعی بودن پروتز و سن افراد ممکن است متفاوت باشد .

آزاد و فنی

کسانیکه در فضای آزاد مشغول به کار هستند مانند مشاغل ساختمانی،رانندگان،ویزیتورها و …میتوانند از همه مدل های پروتز مو استفاده کنند اما انتخاب پروتزها براساس تعریق سر افراد متفاوت است.

فضای بسته و مرطوب

این دسته از افراد که در مشاغلی همچون گلخانه ها،باشگاه ها،استخرها،نانوایی و … فعالیت دارند پیشنهاد میشود از پروتزهای سری اچ استفاده نمایند،بدلیل اینکه هوای گرم و مرطوب ان محیط باعث تعرق زیاد سر می شود که این مورد در ورزشکاران بیشتر قابل شهود است.

در معرض باد

این دسته از افراد که ممکن است روی عرشه کشتی باشند،موتورسواران و ..از همه مدل های پروتز مو می توانند استفاده کنند به شرطی که تعریق سر نداشته باشند .

مد و فشن

اکثر این افراد که درحرفه بازیگری و سینما و مدلینگ، تغییر چهره و گریم ،مراکز داماد و عروس و …فعالیت دارند از مدل های تمام تور،سری اچ استفاده میکنند،طبیعی بودن خط رویش لازمه این مشاغل میباشد .