زندگی شما تنها یک قدم تا تغییر فاصله دارد!

زندگی شما تنها یک قدم تا تغییر فاصله دارد! 1920 1080 موبا

زندگی شما تنها یک قدم تا تغییر فاصله دارد!

بازیگرای بزرگ همیشه موقع گرفتن جایزه جشنواره‌ها توی سخنرانیشون میگن: «این جایزه برای من خیلی باارزشه…من تمام زندگیم برای این لحظه تلاش کردم.» و بعد شاهد یک لحظه تاریخی هستیم که تا ابد در ذهن‌ها جاودانه میشه و با یه سرایت احساسی به همه ما انتقال پیدا می‌کنه.

حالا بیایید فقط چند ثانیه در مورد این لحظه فکر کنیم. حقیقت اینه که زندگی همه ما با تک‌تک لحظه‌ها درگیره. به تمام کارهایی که در طول زندگی انجام دادید،‌ به تمام فراز و نشیب‌‌ها، به تمام تغییر ها و فرصت‌هایی که مابین آن‌ها از دست دادید و تمام تصمیم‌هایی که شما را به این لحظه رساند فکر کنید. بعد از خودتون بپرسید در واقع چقدر از عمرم را واقعا زندگی کردم؟ چقدر برای خودم تاریخ ساختم، چقدر تغییر کردم و به جاودانگی نزدیک شدم؟ احتمالا شما هم مثل خیلی‌های دیگه جواب میدید: «خیلی کم».

مشکل اینجاست که همه ما اکثر روزهای زندگی رو صرف انجام دادن کارهایی می‌کنیم که ما رو به موفقیت برسونه، در صورتی که کلید اصلی کار به جای انجام دادن در بودن و احساس کردنه. به یاد داشته باشید که فقط لحظه‌های اکنون زندگی شما را تضمین می‌کنه. زندگی همین الانه،‌  پس از همین لحظه تصمیم بگیرید زندگیتون رو تغییر بدید، زیبایی‌ها رو از آینه بیرون بکشید،‌ برای تمام برنامه‌های آینده از الان اقدام کنید. فرض کنید امروز آخرین روز زندگی شماست و هیچ راه برگشتی وجود نداره…زمان برای هیچ‌کس فروشی نیست! برای ۳۰ روز آینده برنامه‌هاتون رو تغییر  بدید. سعی کنید خودتان باشید و زندگی واقعی را تجربه کنید.

🌏«جهان قلمرو زیبایی توست»🌏

همیشه وسعت دید توئه که دنیای روبه‌رو را می‌سازه!

کانال تلگرام شرکت آرایشی و بهداشتی موبا 👇👇

https://t.me/muba_ir

🌐وب‌سایت موبا👇👇

www.muba.ir

 

☎️ برای مشاوره تلفنی با کارشناسان موبا هم‌اکنون اقدام کنید:

۰۳۱-۳۳۱۲۳

ساعات کار:

همه روزه حتی روزهای تعطیل

از ساعت ۹:۰۰ صبح الی ۲۴:۰۰

Rate this post