ترمیم مو در بهترین موسسه ترمیم موی ایران

ترمیم مو در بهترین موسسه ترمیم موی ایران 2048 2048 موبا

 

بهترین مرکز ترمیم مو و نصب انواع پروتز مو

ترمیم مو

ترمیم مو با استفاده از پروتز مو یکی از روش‌های نوین، ارزان قیمت و سریع برای رفع مشکلات ناشی از ریزش مو است. اگرچه همه ما باور داریم زیبایی درون مهم است، اما تحقیقات علمی نشان می‌دهد ظاهر افراد تاثیر زیادی بر روی اعتماد به‌نفس و زندگی اجتماعی انسان‌ها می‌گذارد.

در طول تاریخ مو همواره اهمیت به‌سزایی بر زیبایی انسان داشته و نشانگر طبقه اجتماعی افراد بوده است. به عنوان مثال، در دوران امپراطوری رم و یونان باستان از پوستیز برای نشان دادن ثروت و سلطنت استفاده می‌شد. کلوئپاترا، ملکه معروف مصر نیز به خاطر طره‌های ضخیم و مشکی موهای خود شهره است. در دوران استعمار آمریکا نیز مردان و زنان طبقه بالای اجتماع از پوستیژ های سفید رنگ استفاده می‌کردند. علاوه بر این در برخی از مشاغل رسمی مانند وکالت و قضاوت نیز از پوستیز استفاده می‌شد. این رویه اجتماعی اگرچه در قالبی متفاوت، تا امروز ادامه داشته است.

بنابراین اگر با مشکلاتی نظیر ریزش موی دائم و موقت، کچلی، خارش پوست سر، شکنندگی مو یا بیماری مرواریدی روبه رو هستید می‌توانید با استفاده از ترمیم مو به راحتی زیبایی را به خود هدیه دهید.

ترمیم مو یک راه حل مناسب، بدون نیاز به جراحی و فاقد دوران نقاهت برای کاشت مو محسوب می‌شود. کوتیکول به کار رفته در پروتزهای ترمیم مو ظاهری طبیعی به آن بخشیده و به شما اجازه می‌دهد به تمام امور روزانه خود بپردازید.

برای کسب اطلاعات و مشاوره با ما در تماس باشید.

🌏«جهان قلمرو زیبایی توست»🌏

☎ برای مشاوره تلفنی با کارشناسان موبا هم‌اکنون اقدام کنید:

۰۳۱-۳۳۱۲۳

کاشت مو بهتر است یا ترمیم مو؟

کانال تلگرام شرکت آرایشی و بهداشتی موبا

صفحه اینستاگرام موبا